PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475937}

W chmurach

Up in the Air
6,9 90 302
oceny
6,9 10 1 90302
7,0 29
ocen krytyków
W chmurach
powrót do forum filmu W chmurach

Najgorsze co mogło się zdarzyć bohaterowi to stały związek z Alex.
Gdyby ktoś z forumowiczów mógł wybrać kim chciałby być-mężem Alex czy
Ryanem,chyba nie ma wątpliwości na kogo padłby wybór.Najlepiej wychodzi na tym Alex.Wydaje się też bardziej wyrachowana.Niby broni rodziny przed prawdą o Ryanie ale nie chce z niego rezygnować.Główny bohater przynajmniej nikogo nie krzywdzi.Film próbuje przemycić trochę morałów
o stadnym życiu ale w sumie obnaża smutną prawdę o instytucji małżeństwa.
Ja jestem samotny.Zmieniam partnerki średnio co osiem miesięcy.Spotykałem się z jedną mężatką.Najśmieszniejsze jest to że nie mogłem znieść kiedy obmawiała i śmiała się ze swojego męża.Miałem ochotę wszystko mu opowiedzieć o jego "oblubienicy"co to mu przysięgała na ślubnym kobiercu.
To mnie ostatecznie zraziło do stałych związków.Ludzie z natury siebie krzywdzą,nic tego nie zmieni.Wolę śmiać się z obcym niż płakać przez kogoś mi najbliższego.Wolę być Ryanem niż nieświadomym mężem Alex.
Świetny film.yo

ocenił(a) film na 10
llama77

Dlaczego nie można robić zmian w temacie??edycja nie działa operatorze

ocenił(a) film na 7
llama77

Zaintrygowałeś mnie.Od ostatniego wpisu minęło już trochę czasu, może przekonałeś się do "stadnego życia"? Film bardzo dobry, jednak uważam, że Ryan nie stoi na wygranej pozycji i koniec historii jest dla niego porażką. Ludzką naturą jest "związek z ludźmi" i nawet bohater skuszony odpowiednią zachętą daje się chwilowo uwieść takiej propozycji. Samotność jako bezpieczna alternatywa do mnie nie przemawia.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones