Star Trek Into Darkness

2 godz. 9 min.
7,1 83 289
ocen
7,1 10 83289
13 483
chce zobaczyć
5,9 11
ocen krytyków
{"rate":5.909091,"count":11}
{"type":"film","id":521206,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Star+Trek+Into+Darkness-2013-521206/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu W ciemność. Star Trek
 • siLk_2 ocenił(a) ten film na: 8

  Angielski aktor pokazał w tym filmie kompletnie inną twarz i zagarnął wszystkie brawa głównie dla siebie. Sam film nie zawodzi. Jest efektownie, scenariusz daje radę. Irytowały mnie jednak liczne dialogi, które miały być zabawne, a wyszło bardzo sucho. Mam nadzieję, że powstanie kolejna część, ale może tym razem bez drewnianego Pine'a...

 • OmniModo ocenił(a) ten film na: 7

  siLk_2 To prawda, czarny charakter odegrany został wzorcowo, niesamowite jak ten aktor potrafił obrać postawę i wyraz twarzy typowy dla socjopaty czy też obłąkanego swoją ideą terrorysty . Gościu uratował cały film, reszta była zbyt naiwna i słabo poukładana, w dodatku bez klimatu. Oczywiście efekty specjalne niesamowite, w sumie to przez nie dałem troszkę zawyżoną ocenę 7/10 :)

 • monciak002 ocenił(a) ten film na: 7

  OmniModo zgadzam się :) mam takie samo zdanie na ten temat :) Mam nadzieje,że powstanie druga część a Benedict będzie chciał wziąść w niej udział bo tak jak już wspomniałeś-uratował cały film :)

 • Phoenix_4 ocenił(a) ten film na: 7

  siLk_2 Chciałabym ponownie zobaczyć Cumberbatcha w roli czarnego charakteru. Zgadzam się w zupełności, że świetnie mu to wyszło. Khan został odegrany naturalnie i nieprzerysowanie. Coraz bardzo doceniam talent tego aktora.

 • baba_yaga ocenił(a) ten film na: 7

  siLk_2 Nic dodać, nic ująć :) Benedict Cumberbatch zagrał wspaniale. Był w tym filmie tym, kim Darth Vader w Gwiezdnych Wojnach.