PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825221}

W cieniu księżyca

In the Shadow of the Moon
5,8 18 535
ocen
5,8 10 1 18535
W cieniu księżyca
powrót do forum filmu W cieniu księżyca

W większości filmów netflixa mamy:aborcja jest ok, czarnoskórzy na eksponowanych stanowiskach, kobiety również , wątki homoseksualne(prześladowanie gejów itp) , seks bez miłości jest ok, związki miedzyrasowe, żadnych granic, przyjmowanie imigrantów, patriotyzm jest zły .. Wszystko to co jest przeciwieństwem w Piśmie. W tym filmie tymi złymi okazują się biali, prawdziwi patrioci chcący przyjąć Amerykę,ktorzy są przeciwko globalistom. To oczywiście uderzenie w Trumpa i znowu przeciwieństwo co w Piśmie, gdzie wyraźnie jest napisane, że każdy naród ma swoje miejsce na Ziemi. A w filmie patriotyzm jest zły i pokazany jest poprzez białego mężczyznę z bronią, który wciąga kokaine. Jeśli myślicie, że jestem chory to obejrzyjcie wiele produkcji netflixa, a przekonacie się sami, że któraś z tych rzeczy zawsze występuje. To marksizm, który cierpliwie chce przerabiać myślenie ludzi, by akceptowali ich chore poglądy. A akceptacja to nie to samo co tolerancja, bo ja nie mam nic do kobiet, czarnych czy gejów.

ocenił(a) film na 5
Robert_Robak83

Filmu nie będę bronił, zwykły średniak ale Twój wywód i dopatrywanie się wszędzie lewactwa, czepianie się "czarnoskórych na eksponowanych stanowiskach", dopatrywanie się w naziołku patrioty itd., świadczy że utknąłeś mentalnie w połowie XX wieku :)

ocenił(a) film na 1
DoBronek

Sorry, ale za dużo filmów widziałem na netlixie by Twój wywód się obronił. Ostatni serial jaki oglądałem z netlixie to Criminal. We wszystkich odc kobiety rządzą, bo one też mają być ponad mężczyznami. W Piśmie jest, że kobieta jest pomocą dla mężczyzny. To nie jest przyapdek. Co do filmu tam nie pada słowo naziol tylko właśnie prawdziwy patriota, więc możesz sobie pisać co chcesz, ale jasny był przekaz podprogowy. Patriota z bronią i flagą USA to wróg. Czyli wyborcy Trumpa. Globalisci są mordowani, a to właśnie są lewacy.

ocenił(a) film na 5
Robert_Robak83

"W Piśmie jest, że kobieta jest pomocą dla mężczyzny" :D

ocenił(a) film na 1
DoBronek

„Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam; uczynię mu zatem odpowiednią dla niego pomoc” (Rdz 2, 18)

Robert_Robak83

"w piśmie jest", "kobiety rządzą", "prawdziwy patriota" , flaga usa", "lewacy". To twój komentarz do filmu. Jako ksiądz powinieneś się wykastrować i obciąć sobie penisa, może wtedy cała żółć, fanatyzm i nazistowskie myślenie z ciebie ujdzie. A może i nie, ale przynajmniej przestaniesz molestować nieletnich.

ocenił(a) film na 9
DoBronek

Co to jest lewactwo?

ocenił(a) film na 6
Robert_Robak83

Wsadź sobie swoje "pismo" głęboko wiesz gdzie.
I zapamiętaj ,że na świecie żyją ludzie wolni od sekty zwanej kościołem katolickim.,
(celowo z małej litery). Z bogiem.

ocenił(a) film na 1
permis

Ale ja nie jestem w kościele katolickim to po pierwsze, po drugie pewnie ze możesz to olać i mieć w dupie, ale lewactwo nie ma i z nim walczy, więc widać jest groźne. Ty masz za wąski światopogląd, więc zostaw to w spokoju.

ocenił(a) film na 6
Robert_Robak83

Za to twój światopogląd jest szeroki jak Dunaj.
"Pismo" ci w tym pomogło. Nie zazdroszczę ci go.
Bez odbioru.

ocenił(a) film na 1
permis

Mój światopogląd jest na tyle szeroki, by widzieć jak lewacy robią filmy szerząc swój światopogląd przeciwstawny do tego co jest w Piśmie, a jak ktoś tego nie widzi to jego problem. Dlaczego tak nisko uderzacie tylko personalnie, a nie polemizujecie z treścią? Nie będę tracił czasu na tylko osobiste wycieczki, po co traciles swój czas na taki komentarz, który kompletnie nic nie wnosi, bo skąd wiesz czy tylko na Piśmie opieram swój światopogląd. To bezsensu

Robert_Robak83

Wszedzie lewaki, zydy, pedaly... Ty robak, a w domu wszyscy sa?

ocenił(a) film na 3
Robert_Robak83

Wiadomo - białe rasistowskie bydlaki chco zniszczyć świat! Trump to Hitler, a republikanie to jego demony!

buahaha, ale propagandówka, Goebbels by się nie powstydził...
Film który niby krytykuje rasizm sam jest rasistowski XD

ocenił(a) film na 2
Robert_Robak83

Zdecydowanie zgadzam się z każdym słowem, które napisałeś o tym "filmie". Nachalna lewacka propaganda. Wychowywanie "nowego człowieka". Zresztą... cały film drewniany.

ocenił(a) film na 7
Robert_Robak83

Pismo dotyczące zwyczajów ludów koczowniczych żyjących 2000-3000 lat temu na pustyni jako dosłowna podstawa urządzenia społeczeństw kilka tysięcy lat później, w zupełnie innych szerokościach geograficznych? Powodzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones