PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153163}

W ciszy

The Quiet
6,6 12 898
ocen
6,6 10 1 12898
W ciszy
powrót do forum filmu W ciszy

Zaskoczenie...

ocenił(a) film na 8

i to bardzo pozytywne. Nie liczyłem na to, że ten film aż tak bardzo przypadnie mi do gustu. Moim zdaniem gra aktrorów i zdjęcia zachaczają tu o tę najwyższą półkę. A na pewno film nie zalicza się do tych, których już następnego dnia się nie pamięta.

Norblin

zgadzam się z Tobą w 100%! Film po prostu rewelacyjny!

ocenił(a) film na 10
Norblin

wg mnie film rewelacyjny. ma cos w sobie, jest bardzo intrygujacy i oryginalny. luxus jednym slowem

ocenił(a) film na 10
Norblin

Film bardzo dobry, głęboki i dotykający trudnych tematów. Przyznam ze mimo ze nie bylo tu gwaltownych zwrotow akci itp film naprawde trzymal w napieciu. Poza tym świetna gra aktorska.
Zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą: jaki był sens tego wątku z Dot i Connorem?

ocenił(a) film na 6
Norblin

A ja się nie do końca zgodzę, obraz na pewno dobry, ale nie rewelacyjny. Przede wszystkim od razu trzeba wspomnieć, iż z thrillerem film ten za wiele wspólnego nie ma, to po prostu dramat i w tej kategorii należy go rozpatrywać. Tym samym nieuzasadnione wydają się zarzuty o przewidywalności, braku zwrotów akcji itp, bo przecież nie o to w dramatach chodzi. Co do samego filmu: teoretycznie wszystko jest tak jak powinno, ale jednak brakuje tego "czegoś". Film na pewno godny obejrzenia, ale nie przesadzałbym z tymi pochwałami, gdyż jest wiele dużo lepszych dramatów. Moja ocena: 6/10

ocenił(a) film na 5
Norblin

Podobał mi sie...
Fakt taki film pozostaje w pamięci, podobnie zresztą jak The Virgin Suicides.
Ogółem 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones