film

W drodze

2008
50m
7,7 180
ocen
7,7 10 1 180
Mieczysław Bieniek w kopalni Wieczorek przepracował 27 lat. Pracę przerwał dramatyczny wypadek, a diagnoza lekarzy nie pozwalała na powrót do kopalni. Przymusową... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
W drodze zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Mieczysław Bieniek w kopalni Wieczorek przepracował 27 lat. Pracę przerwał dramatyczny wypadek, a diagnoza lekarzy nie pozwalała na powrót do kopalni. Przymusową emeryturę postanowił wykorzystać na podróże po świecie. Dotarł do Indii, podróżował po Afryce, Ameryce Południowej i pozostałej części Azji. W czasie trwania castingu do filmuMieczysław Bieniek w kopalni Wieczorek przepracował 27 lat. Pracę przerwał dramatyczny wypadek, a diagnoza lekarzy nie pozwalała na powrót do kopalni. Przymusową emeryturę postanowił wykorzystać na podróże po świecie. Dotarł do Indii, podróżował po Afryce, Ameryce Południowej i pozostałej części Azji. W czasie trwania castingu do filmu Benek spotkał Pawła Wysoczańskiego, studenta Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Dystans Pawła do opowieści Bieńka został rozwiany po pokazaniu zdjęć z jego wypraw. Zrodził się pomysł na film dokumentujący jedną z jego podróży. Dokumentalista towarzyszy Bieńkowi w próbie spotkania się z Dalajlamą.

studio
Silesia Film / Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego im. Krzysztofa Kieślowskiego
tytuł oryg.
W drodze
inne tytuły
On the Road Międzynarodowy
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Gdzie ten film można zobaczyć ?

Proszę o jakiekolwiek info w tej sprawie i z góry dziękuję za pomoc.

Juz dziś (20.03.13) można go obejrzeć na 10. Festiwalu Podróżników Trzy Żywioły 2013 w Krakowie o 19:30!

http://przewodnik.onet.pl/zakreceni/hajer-nie-do-zajechania,1,4104584,artykul.ht ml

Świetny film

ocenił(a) film na 8

Obejrzałem go dzisiaj na Festiwalu Podróżniczym Trawenalia w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Gorąco polecam, bowiem film jest niezwykle ciekawy (gł. za sprawą barwnego Mieczysława Bienieka).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones