PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480650}

W imieniu armii

The Messenger
6,8 8 342
oceny
6,8 10 1 8342
6,8 8
ocen krytyków
W imieniu armii
powrót do forum filmu W imieniu armii

Film mnie zaskoczył pozytywnie. Dowód na to, że można stworzyć dobre kino, w którym jest praktycznie mało akcji. Ta produkcja to przede wszystkim emocje, wewnętrzne przeżycia bohaterów. Może zakończenie jest urwane ciut ale to aż tak bardzo nie przeszkadza. O Benie F nie będę mówił..zagrał ok, ale nie znam go z innych produkcji. Woody mi się podobał jak zagrał. Zdecydowanie najlepszy jego film ostatnich lat. Woody tak w ogóle dostaje co raz więcej dobrych ról. Transsiberian, No country for old men... Po Samancie i Jenie się więcej spodziewałem ale nie były złe. Miło było zobaczyć Steve'a B :D 8/10

arealista

NO:) mi tez się film podobał ale powiedziałbym ze to taki film o emocjach bez emocji.:)A aktorzy rewelacyjni i Woody i Ben a co jeszcze do Bena to obejrzyj Pandorum i Birds of America w obydwu świetnie zagrał.:)

cheandler1111

A i jeszcze jedno czy mi się wydaje czy Steve Buscemi nie jest dodany do aktorów grających w tym filmie??

ocenił(a) film na 8
arealista

Steve Buscemi gra epizod w tym filmie, dwa razy się pojawia. Trudno oceniać te pare chwil jak zagrał, chociaż ktoś kiedyś dostał oskara za wypowiedzenie w filmie jednego słowa ;p Inna rola niż jego dotychczasowe. Ale i tak się cieszę, że go tu zobaczyłem bo jestem jego fanem. Poluje na inny film z jego udziałem "John Rabe"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones