PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871863}
3,1 27 761
ocen
3,1 10 1 27761
4,7 21
ocen krytyków
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2
powrót do forum filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

A mi się podobało

ocenił(a) film na 8

Pastisz slasherów klasy B. Na dodatek film w połowie zmienia narrację na stronę potworów. Dobre tego jeszcze nie widziałem, a horrorów i sporo.

ocenił(a) film na 1
Tyrq

zapomniałeś rano wziąć tabletki.

ocenił(a) film na 5
Tyrq

Spoko. Mi też. Może nie na 8 ale jazda po tym filmie...naprawdę. ludzie chyba zbyt poważnie do tego podchodza

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Tyrq

to nie pastisz. Jęśli nawet to nie slasherów tylko raczej body-horror. A narracja o potworach jest w każdym horrorze - to ich "psychikę" się wyjaśnia. W Hellreiser potwory mówią za siebie, Fredy Kruger to samo a juz o Draculi nie wspomnę. Co film to świr tłumaczy dlaczego jest świrem. Tutaj po prostu jest to bardziej prymitywne, a nawet jeśi uzamy to za fajny pomysł to nierozwinięty i zmarnowany.

ocenił(a) film na 5
Tyrq

to już nie był slasher ;)
Cz1 była, ale ta cz nie ma nic wspólnego ze slasherem. ot horrorek klasy B naśladujący te zagraniczne mega produkcje pokroju Rekinado.
wg mnie film mógłby osiągnąć miano epickiego kiczu. Są na świecie ludzie którzy czczą i miłują takie koszmarki.

ocenił(a) film na 8
Tyrq

Wreszcie ktoś kumaty i otwarty na coś nowego …

ocenił(a) film na 6
Tyrq

Ja się świetnie na tym filmie bawiłam i chcę więcej :D

ocenił(a) film na 10
Tyrq

Mnie też się podobał. Trochę za ostry. Przerażał za bardzo. Mam nadzieję, że powstanie trzecia część. Jest jeszcze jeden film o zombie z Cezarym Pazurą. Dzieje się nad morzem. Trochę przerażający podobno, nie widziałem go, ale może być ciekawy, ale muszę się dowiedzieć czy nie za mocny. Polacy teraz robią mocniejsze horrory niż Amerykanie.

ocenił(a) film na 3
AndrzejChyra4

Robisz sobie jaja gdzie to było mocne haha

ocenił(a) film na 10
Tyrq

Chciałbym, aby powstała trzecia część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones