PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871863}
3,1 27 805
ocen
3,1 10 1 27805
4,7 21
ocen krytyków
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2
powrót do forum filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

To była parodia prawda ? Tego nikt nie nakręcił na serio prawda?

ocenił(a) film na 6
oOPasiakOo

Nie musisz powtarzać tego kilka razy xD

Leonos

Zbudował mi się komentarz a dobrze wiesz , że nie da się usunąć komentarzy

oOPasiakOo

*zdublował

oOPasiakOo

No tak, to komedia w konwencji horroru ewentualnie odwrotnie, film miał być odjechany i nie traktować się na serio.
Ot luźny slasher. Nie rozumiem tego oburzenia XD

ziomekxxl97

To nie było oburzenie raczej komentarz do filmu który jest tak dziwny ze szok ale ok jeden komentarz a jadu pełno z każdej strony. Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cookiexkannibal

Coz za wspaniały komentarz nie ma to jak przywalenie się do mojego zdjęcia no ale ok hejt w sieci nic nowego .pozdrawiam

cookiexkannibal

No tak, wygląd świadczy o tym co ktoś ma w głowie. Lepiej chłopie skasuj konto, jeżeli tak pusto masz w głowie.

ocenił(a) film na 4
oOPasiakOo

i powiedział to ktoś kto ocenia takie cuda jak Wszyscy moi przyjaciele nie żyją na 9 pkt hahaah

darekaska

Oceniłam go na 9 bo byl śmieszny troszeczkę dystansu a tu kazdy jadem rzuca ja się nie dziwię, że ludzie sceptycznie podchodzą do komentowania czego kolwiek jak zewsząd tyle jadu .pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
oOPasiakOo

Tak, film miał rozbawić widza :) To też uczynił. Warto docenić inne aspekty też jak przezaje*ista muzyka, zdjęcia, praca kamery. Ja się dobrze bawiłam oglądając. Trochę dystansu

ocenił(a) film na 1
Aalice_in_wonderland

Mnie za to ten film nie rozbawił w żadnym momencie. Był nudny i przewidywalny. Fabuły praktycznie brak. Do czego tu się zdystansowac. Film nie polega tylko na muzyc, zdjęciach i pracy kamery. Ale również polega na fabule i grze aktorskiej w głównej mierze na tym filmy polegają

ocenił(a) film na 5
izabelka_fw

Myzyka, praca kamery, zdjęcia są mega ważnym aspektem i dawanie oceny 1 za dobrze i profesonalnie nakręcony film jest niepoważne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones