PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871863}
3,1 27 800
ocen
3,1 10 1 27800
4,7 21
ocen krytyków
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2
powrót do forum filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

Zupelnie nie rozumiem tej calej krytyki.Jest to bardzo duze odswierzenie filmu klasy C, a moze B ;] juz sam nie wiem bo oglada sie to fenomenalnie jak na polska produkcje.Cos nowego , i cos swierzego.
Ludzie narzekaja na wolne tepo , a ja uwazam ze to wolne tepo sprawialo ze klimat byl nie z tej ziemi , i oglada sie to z duzymi emocjami i przyokazji sie posmiac mozna ;].Ma swoje momenty i gra aktorska jest tez super.Czekam na czesc 3 !

ocenił(a) film na 4
lavrenzo84

No to niezły z Ciebie entuzjasta xD. Dla mnie 2 połowa filmu popsuła mi go. Ogólnie nie powiem patent na zmiane naracji z perspektywy mutantów był ciekawy ale wykonanie już nie :/

ocenił(a) film na 5
kamillo112

A ja właśnie odwrotnie, od początku czułam komedie i druga część już w pełni to dopełniła, lektora mnie rozwalił

ocenił(a) film na 9
kamillo112

Wykonanie bylo wlasnie genialne ;].Caly czas myslalem jakbym ogladal jakis nowy film Davida Lyncha.Dla mnie BOMBA!

ocenił(a) film na 9
kamillo112

Aha i tak propo to ja tam uwielbiam taka nagla zmiane narracji.Zrobione to bylo po mistrzowsku moim zdaniem.Chce tego wiecej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones