PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871863}
3,1 27 800
ocen
3,1 10 1 27800
4,7 21
ocen krytyków
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2
powrót do forum filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

Przezabawną i bez pardonu naśmiewającą się z durnych schematów i typowych bohaterów, nie wyszła jednak z konwencji slashera i chwała za to twórcom - powstał z tego świetny misz-masz gatunkowy, który zaserwował widzą slashera będącego parodią slasheru.
Oczywiście większość oglądających go nie zrozumiała i traktowała poważnie, nie wyczuwając ironii, ale nie wińmy za to twórców, tylko zerojedynkową publikę.
Jestem mega ciekawy, co zaprezentują twórcy w drugiej części, mamy w Polsce pełno miejsca na tego typu produkcje i cieszę się, że zaczynają one powstawać.

ocenił(a) film na 3
PlaYeahGo

Tak, bardzo dobrze, że takie filmy powstają. Też jestem mega ciekawa, co się stanie w tej części, tym bardziej, że zwiastun był bardzo interesujący.
Zawsze trzeba brać z dystansem takie filmy i się z nich śmiać, a nie oburzać nie wiadomo czym.

ocenił(a) film na 5
Scyzus_2006

W piątek będąc u siostry która ma netflix chętnie zobaczę cześć druga.W zwiastunie nie podoba mi się kreacja Grabowskiego bo koleś nie ważne w czym by zagrał zawsze na maksa zalatuje Ferdkiem Kiepskim i juz nigdy z tej szufladki nie wyjdzie. Tylu ciekawych aktorów a Ferdka wzięli masakra...Mam nadzieje ze jego rola jest epizodyczna i bracia mutanty go szybko ubija. . .

ocenił(a) film na 3
punisher822_filmweb

Tez mi jakoś nie pasuje na policjanta, ale na przykład w serialu ,,Pajęczyna" ciekawie gra Gierka.

ocenił(a) film na 5
PlaYeahGo

A ja się zastanawiam czy walenie komedii do tego filmu było aż tak konieczne? Uważam ze spokojnie można było zrobić wszystko na poważnie i dramatycznie i gdyby wymazać ze scenariusza debilny pomysł ręcznego przeniesienia pod łóżko meteorytu by był całkiem dobry film.Ten meteoryt to była jakaś kpina i spokojnie mogli to anulować. Pomysł z braćmi rzeznikami całkiem fajny ale bez jakiegoś meteorytu który ich zamienił w bestie.W piątek chętnie zobaczę dwójkę i mam nadzieje ze Grabowskiego szybko bracia zabija bo koleś wszędzie gdzie się pojawi jest dosłownie Ferdkiem Kiepskim. Czy to Pitbull czy inne filmy on zawsze wygląda jakby był Kiepskim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones