PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471852}

W pogoni

Choo-gyeok-ja
7,4 7 454
oceny
7,4 10 1 7454
8,0 5
ocen krytyków
W pogoni
powrót do forum filmu W pogoni

Możecie polecić jakieś inne filmy w podobnym klimacie?
Obejrzałem go świeżo całą trylogię, a do tego trylogię: Pan Zemsta, Pani Zemsta i Oldboy oraz Memories of Murderer (Salinui chueok ) i jestem w lekkim szoku nad poziomem kina w korei - te filmy to bomba jednym słowem.

ocenił(a) film na 10
jimmyjones

Tak na szybko:
Mother, A World of Silence, our town, 7 days

MakoR

Olbrzymie dzięki - przechodzę do testów - kino koreańskie (podobnie zresztą jak całe azjatyckie to mimo wszystko silna tajemnica wciąż dla mnie). Oczywiście czekam na kolejne propozycje ;).

ocenił(a) film na 7
jimmyjones

cholerka a ma ktos napisy do our town bo mi zalega a nie moge napisow nigdzie wytrzasnac;/ jak cos priwa prosze;)

MakoR

No i Mother oraz A World of Silence obejrzałem i oba są rewelacyjne a Mother to kiler jakich mało :). Do Our Town oraz 7 Days () nie mam niestety dostępu :(.

ocenił(a) film na 10
jimmyjones

Hmmm, może: The good, the bad and the weird, Peppermint candy, Public enemy (1, 2, 3), Bloody carnival, Sunflower,
Mr. Socrates, Bittersweet life.
Dobre mogą też być: A man from nowhere, Man of vendetta ^_________^

PureNarcotic

Wielkie dzięki, na wszystkie filmy namiar na opis złapałem, oprócz
Bloody carnival.
Co to za cudo?

ocenił(a) film na 8
jimmyjones

The man from nowhere, Widziałem diabła

bugi71

The man from nowhere mnie zabił. Jest kilka słabych momentów ale ogólnie zamierzam do niego wrócić - obejrzałem 10 minut temu (chwała GEE) i ogólnie rewelka. I saw the devil to mimo wszystko leki zawód - choć jakby amerykańce takie cudo nakręcili to byłaby sraczka na całego. No i zakończenie majstersztyk.

jimmyjones

Jak masz dostęp do Pana i Pani Zemsta to się podziel , ten film to też część trylogii?

jimmyjones

http://www.filmweb.pl/film/Akmareul+boattda-2010-570957 POLECAM :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones