PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471852}

W pogoni

Choo-gyeok-ja
7,4 7 461
ocen
7,4 10 1 7461
8,0 6
ocen krytyków
W pogoni
powrót do forum filmu W pogoni

Strasznie mocno zawyżona ocena, przez cały seans miałem wrażenie, że oglądam amerykański
kryminał klasy B. A ten film zbiera wysokie noty chyba tylko za to, że jest koreański.

ocenił(a) film na 2
Sergij

Zgadzam się. Zwłaszcza pierwsza połowa jest słaba, żeby nie powiedzieć denna. Bliski byłem wyłączenia filmu. Miałem wrażenie, że 90% bohaterów to idioci, z policjantami na czele. Fabuła też porywająca nie jest. Wysokie noty zapewne wynikają z egzotyki i owczego pędu oceniających.

ocenił(a) film na 10
redrooster

Film zbiera wysokie noty za to że pokazuje rzeczywistości, policjanci to sa idioci, a może nie sami idioci a system, który każe wypuścić faceta który się przyznał do morderstwa po 12h. Tyle w tym temacie

ocenił(a) film na 8
redrooster

Praktycznie w każdym koreańskim filmie policja i prokuratura jest przedstawiona w złym świetle. Wynika to z faktu, że od wielu lat jest bardzo mocno skorumpowana i leniwa, a apogeum tego procesu miało miejsce w latach 90.

redrooster

faktycznie pierwsza połowa mnie nie porwała, film nie rozkręcał się za szybko ale pozostała częśc rekompensuje. I tak, możliwe, że nakręcony przez Hollywood film nie oceniłabym tak dobrze - właśnie dlatego, że amerykański. nie szwedzki, nie hiszpański a koreańki i właśnie myślę, w mojej ocenie, ze czy go takim dobrym, bo mnie utwierdza, że Koreańczycy potrafią dobre filmy kręcić - dlatego też wysoka ocena, i moje coraz szersze zainteresowania kinem wschodu. ;)

ocenił(a) film na 8
Sergij

Film nie zbiera wysokich not za to, że jest koreański, tylko dlatego, że nie jest gniotem i daje do myślenia. Wystarczy to myślenie włączyć.

ocenił(a) film na 7
Sylwiaczek666

Dobrze powiedziane !

użytkownik usunięty
Sergij

W amerykańskim kryminale klasy B nikt nie rzuca gównem w burmistrza.

HAHAHA, tak. Dobrze powiedzane!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones