PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471852}

W pogoni

Choo-gyeok-ja
7,4 7 461
ocen
7,4 10 1 7461
8,0 6
ocen krytyków
W pogoni
powrót do forum filmu W pogoni

obraz tak głupiej akcji, choćby przyznanie się kolesia do morderstwa i zastanawianie się co z nim
zrobić, scena w sklepie do którego przypadkowo trafia morderca i dziewczyna, która uciekła
okaleczona po prostu przypadek niesamowity!!! Głupszego scenariusza już naprawdę dawno nie
widziałem choć często wcześniej kierowałem się filmwebem przy wyborze filmu do obejrzenia, jak
widzę 7,7/10 to musze dać 1 aby wyrównać poziom oceny tego filmu.

megklucz

Pomysł filmu jest bardzo oryginalny. Jeśli ten film to jeden z głupszych jaki widziałeś, to cóż, musisz oglądać tylko filmy z pierwszej filmwebowej setki...
Morderca był niezrównoważony, jak większość ludzi, która decyduje się na morderstwo. Przyznanie się do winy w jego przypadku, moim zdaniem, to duma. Charakter nie okazywał żadnych wyrzutów sumienia, możliwe nawet, że wierzył, iż zabijając prostytutki robi to w imieniu religii. Innym powód- zdanie sobie sprawy, że nie uniknie kary, przyznając się, mógł przynajmniej zrobić z tego 'grę'.
Przypadek jest częścią naszego życia, codziennie zdarza się coś niesamowitego, można i nawet powiedzieć, że nic nie dzieje się bez powodu. Taka sytuacja mogłaby się wydarzyć. Zwłaszcza, że obydwoje byli w tej samej okolicy...
Gratulacje za świetny pomysł wyrównania oceny... Widać kiepski z Ciebie umysł ścisły.

ocenił(a) film na 8
megklucz

Kto ocenial? Moze ktos kto ma inny gust filmowy od Ciebie, albo po prostu moze ktos kto w ogole ma gust ;)

soodack

Dreamgirls 10 wszystko jasne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones