PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3516}

W zasięgu strzału

Liberty Stands Still
6,3 2 661
ocen
6,3 10 1 2661
4,2 4
oceny krytyków
W zasięgu strzału
powrót do forum filmu W zasięgu strzału

..."Phone booth" i "Liberty stands still" są z tego samego roku, ale w tym pojedynku zwyciezca jest tylko jeden - 'Telefon' to wg. mnie film lepszy. Do czasu, aż obejrzałem "Liberty..." myślałem, że 'film przegadany' nie istnieje, jednak śmiało można tak określić obraz Skoglanda. Reakcje ludzkie są w "Liberty..." dość ryzykownie przedstawione - pani zakładnik zaczyna sympatyzować ze snajperem, by w chwilę później krzyczeć, modlić się, przeklinać. No nie wiem, nie przekonało mnie to. Nie ujmuje to niczego aktorstwu, które w filmie jest (chyba, nie jestem po filmówce ;) dobre, fajnie zobaczyć Snipesa w statyczniejszej niż zwykle, roli. Kierowanie celownika zawsze w odpowiednie miejsce już za pierwszym razem to nie dodawało filmowi realizmu. No i w ogóle, jakaś ta policja mało zainteresowana akcją dziejącą się w środku miasta...

Jeśli film miał mi dać do myślenia odnośnie posiadania broni, to trochę mu się udało, jednak "Lord of war" z Cagem zrobił to lepiej. Jest ok, mogło byc o wiele lepiej. Pozdrawiam! 5/10

Pr0t0n

??

ale "W zasięgu strzału" powstał półtora roku wcześniej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones