PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11509}
7,3 1 640
ocen
7,3 10 1 1640
W zawieszeniu
powrót do forum filmu W zawieszeniu

oglądnęłam go na warsztatach i mi sie dość podobał, troszkę przynudnawy czasami jednak bardzo dobry... aż sie zaskoczyłam że taki stary film będzie taki dobry jednak ciężki, polecam...

xirtam

Tak, z reguły stare filmy rzeczywiście są do niczego ;)

ocenił(a) film na 10
Lila07

sama jesteś do niczego. jak można tak uogólniać ? Radzę zapoznać się trochę bardziej z kinem przed wystawieniem tak infantylnej opinii.

filmm

Wydawało mi się, że emotikony są na tyle znane, że można pozwolić sobie na ironię. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
Lila07

' ;) ' że niby to ? to jest internet... oczywiście można pozwolić sobie na ironię, ale umiejętnie. Tobie to nie wyszło.

filmm

Trochę bez sensu marnuję czas o takiej godzinie na komentarz, który nie ma związku z filmem, ale chciałem zauważyć, że ja ironię odnotowałem... dobra, skomentowałem, zdarzyło się, zapomnijmy o tym... nie warto do tego wracać, lepiej się przekimać chwilę, bo kolejne filmy czekają na oglundnięcie, o!

ocenił(a) film na 7
fresz_end_kul

hahahaha :D

filmm

Ja też zauważyłam ironię. Wszyscy moi znajomi też zauważyli. Przykro mi :)

kadzia1978

Satysfakcja! :D

ocenił(a) film na 8
xirtam

jak to jest dla ciebie stary film, to broń boże, nie dotykaj filmów z lat trzydziestych. a do tych z 1904 roku to w ogóle się nie zbliżaj!
(tak, kinematograf wynaleziono taaak daaawno temu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones