Film

2009 2 godz. 18 min.
7,7 339
ocen
7,7 10 1 339
238
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"id":"488205","linkUrl":"/film/Wake+up+Sid-2009-488205","alt":"Wake up Sid","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/82/05/488205/7261734.2.jpg"}
Sidharth Mehra (Ranbir Kapoor) to obibok, który dzięki ciężko zarobionym pieniądzom swojego ojca, wiedzie beztroskie,... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
IIFA Najlepsza piosenkarka śpiewająca na podkładzie muzycznym w roku 2010

Sidharth Mehra (Ranbir Kapoor) to obibok, który dzięki ciężko zarobionym pieniądzom swojego ojca, wiedzie beztroskie, pozbawione obowiązków życie. Najważniejszymi elementami jego świata są jego przyjaciele, aparat fotograficzny, samochód i X-box 360. Pewnego dnia Sid spotyka ambitną Aishę (Konkona Sen Sharma), która przybyła do Bombaju bySidharth Mehra (Ranbir Kapoor) to obibok, który dzięki ciężko zarobionym pieniądzom swojego ojca, wiedzie beztroskie, pozbawione obowiązków życie. Najważniejszymi elementami jego świata są jego przyjaciele, aparat fotograficzny, samochód i X-box 360. Pewnego dnia Sid spotyka ambitną Aishę (Konkona Sen Sharma), która przybyła do Bombaju by zostać dziennikarką. Zbieg różnych wydarzeń sprawi, że Sid będzie zmuszony krytycznie spojrzeć na swoje postępowanie. Czy w końcu zrozumie co zrobić ze swoim życiem?

boxoffice
$4 278 081 na świecie
$718 766 w USA
$3 559 315 poza USA
na podstawie
Ayan Mukherjee (materiały do scenariusza, historia) / Niranjan Iyengar (dialogi)
studio
Dharma Productions
inne tytuły
Film był kręcony w Bombaju (Indie).

Konkona Sen Sharma na prośbę producenta filmu, Karana Johara, schudła do filmu kilka kilogramów. Po skończeniu zdjęć wróciła do swojej wagi, ale ponownie musiała zeszczupleć, ponieważ konieczne było dokręcenie kilku scen.
Postprodukcja filmu przedłużyła się o trzy miesiące, ponieważ Ranbir Kapoor zapuścił wtedy brodę na potrzeby filmu "Rocket Singh: Salesman of the Year" (2009) i niemożliwym było dokręcenie dodatkowych scen z jego udziałem.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Przepiękny, ciepły film

  xRed

  Wake Up Sid to przepiękny, ciepły film i aż trudno mi uwierzyć, że komus mógłby się nie spodobać. Ranbir wypadł świetnie w duecie z Konkoną i mam nadzieję, że kiedyś znowu ujrzę ich razem na ekranie. Miły epizod Rahula Khanny. ;) Film do wielokrotnego oglądania.

 • Napisy

  Ellcik ocenił(a) film na

  Czy może mi ktoś podać link do polskich napisów? Do wydania jednopłytowego. Sama szukałam, ale znalazłam tylko do dwupłytowego wydania, a po maratonie z chance pe dance i kambbakht ishq nie mam siły na zabawę z przesuwaniem i ustawianiem.

  • fajny

   Caroline_NYPD ocenił(a) film na

   a mi tam sie podobał! Ranbir według mnie rewelacyjny, Konkona klasa sama w sobie. Piosenki wpadające w ucho a historia ciekawie przedstawiona! Nierozumiem dlaczego film ma niską ocenę. Ja dałam 9/10

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.