PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694864}
4,7 12 608
ocen
4,7 10 1 12608
3,8 6
ocen krytyków
Warsaw by Night
powrót do forum filmu Warsaw by Night

ja pierd...le

ocenił(a) film na 1

co się stało z polskim kinem...?

Kamecha

https://www.youtube.com/watch?v=NXX2S6QqyU0

ocenił(a) film na 1
SzaraEminencja

to wiele wyjaśnia

Kamecha

Jak to co ? - Spier..lilo sie !

ocenił(a) film na 9
Kamecha

nic sie nie stalo - polskie filmy nie maja milionow dolarow na promocje - jak tysiac razy zobaczysz spot "mission imbecyl 5" to bez ogladania wiesz ze to wysmienite kino... co stalo sie z publicznoscia? - jak nie hobbity to inne wampiry albo chodzace trupy...czekam ze zenicierpliwieniem na spijajacy krew osiem

ocenił(a) film na 1
siwekperu

aha... promocja, mówisz?

Kamecha

Nie wiem co ma promocja do treści filmu, ale można się umówić, że kiepskie kino = kiepska promocja.
W alternatywnym świecie może tak to działa.

ocenił(a) film na 3
Kamecha

Próbują się bawić w coś undergoundowego, ale im to nie wychodzi :/

ocenił(a) film na 4
brudna91

Krótko i na temat. To lubię.

ocenił(a) film na 9
Kamecha

Nic się nie stało panie władca pierścieni i dr stranglove po prostu skup się na filmach ze swojego poziomu i nie marnuj prądu na tego typu produkcję bo pewnie strasznie to zużycie obciąża budżet takiego pol główka z po PGRowskiego bloku jak ty

ocenił(a) film na 1
adamkl1

pól główek z po pgrowskiego bloku? Czy ja wyglądam na twoją matkę, chłopcze?

adamkl1

no jesli ktos za to daje 9 temu czemus xD to tez zbyt wiarygdony nie może byc

adamkl1

Nazywasz kogoś "pol główka z po PGRowskiego bloku", a sam się wysławiasz jak 8 latek, kalecząc przy tym ojczysty język jak przedszkolak, który dopiero co opanował pisanie samogłosek.Zanim zaczniesz oceniać innych, spójrz na siebie, albo przynajmniej rób to jak należy, bo tylko się ośmieszasz Panie "znawco" kina na "poziomie".Poziomie rynsztoka, bo taki "poziom" ma Twoja ekhm... "wypowiedź".

Kamecha

Dawno nie widziałam tak beznadziejnego filmu. Aż szkoda tylu fajnych aktorów. Zagrany nie najgorzej, ale fabuła ... jakieś tragiczne smęty. Chyba najgorszy film jaki w życiu widziałam.

fidrygauka

To chyba nie za wiele widziałaś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones