PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646872}

We krwi

In the Blood
6,0 4 637
ocen
6,0 10 1 4637
We krwi
powrót do forum filmu We krwi

Laska jest za gruba i zbyt mocno poobijana aby robić z niej sexbombę.

Bartus0077

Brzmi seksownie

użytkownik usunięty
Bartus0077

Niezły dowcip, anorektyczna modelka wg ciebie jest sexy ? Bo mi się kojarzą takie ze szkieletem. A propos miałem beczkę śmiechu - Angelina Jolie w "Salt", chudzina rozwalała każdego mięśniaka ;p

No i co z tego że rozwalala? Przeczytaj jeszcze 30 razy mojego posta może zrozumiesz.

użytkownik usunięty
Bartus0077

Nawet 100 razy nie pomoże mi zmienić zdania, laska nie jest ani za gruba ani poobijana. Po prostu jest wysportowana z odpowiednio mocną budową kości i twarzoczaszki, by kwalifikować się do sportów walki. Dodatkowym atutem jest egzotyczna uroda. Jak dla mnie to kobieta w oryginalnej wersji, ładna i z prawdziwą masą, a nie jak celebrytki z silikonami ;p

Moim zdaniem wygląda na laskę po 40, ale każdy ma swój gust.

użytkownik usunięty
Bartus0077

Ma "dopiero" 32 lata, a za 10 lat zależy jak będzie dbać o formę, to może być atrakcyjna do 50-ki. Dla ludzi dbających o siebie, zdrowych, odpowiednio odżywiających się i bez wyniszczających nałogów/trucizn, czas bycia w formie zauważalnie się wydłuża. W sieci jest mnóstwo przykładów, oczywiście nie mówię tu o sztucznym poprawianiu urody bez uprawiania aktywności fizycznej. lenistwo nie popłaca kobietom po 40-ce. Na starość to się bezlitośnie mści ;p

ocenił(a) film na 5

Zgadzam się.Jest sporowcem i wygląda naturalnie.Jednemu nie podoba,a drugiemu nie.Mi bardziej taka niż plastikowa anorektyczka.Co to ma o samego filmu?Jeśli dla kogoś jest za gruba to po co oglądać,po to aby tylko napisać później taki twórczy komentarz jak Bartus0077 ?? Cóż,ma prawo.Ale skoro bawimy się w ocenianie i wyrażanie swojego zdania to nie dziwie się,ze Bartus0077 ma takie zdanie...Stereotypowo papatacz kolega jest pewnie z gruby społecznej lubiącej plastikowe anorektyczki z tipsami,które maja tylko dobrze wyglądać przy nim.40 to nie straszny wiek,każdy się zestarzeje.Sam film nie był taki zły.Realia karaibskiego raju,częsty temat porwań dla okupu,pozyskania organów i prostytucji.Mógłby być tylko lepiej wykonany.Pozdrawiam Wszystkich.

użytkownik usunięty
walus1981

Otóż to, ziomek prawi, jakby ktoś mógł zachować młodość, zatrzymać czas ;p Będzie miał 40-kę na karku, to mu np. własne dziecko nie powie, że jest za stary. Powie tak wtedy jeśli będzie w wieku 40 lat już niedołężny/leniwy, i porówna do starej babci pod 70-kę, która śmiga jak młoda. Powie "Tato żeby nie babcia to byś zarósł brudem, posprząta, upierze, ugotuje, poceruje, a ty leżysz jak w starczym uwiądzie i piwo żłopiesz" ;p

ocenił(a) film na 7
Bartus0077

Ja uważam, że jest idealna do takiej roli. Nie jest za chuda, ale stanowczo nie jest też gruba. Po za tym nie w każdym filmie muszą być szkapy Afrodyty. Jest naturalna i piękna na swój sposób.

Bartus0077

dobra su.ka nie gadaj, prawdziwa i pociągająca swoją charyzmą i kobiecością, każdy by taką chciał, a jakby Cię dosiadła i nogami oplotła to byś ujrzał poprzednie wcielenie z rozkoszy

ocenił(a) film na 6
nikone

Hehehe-lubię taką reinkarnacje..

ocenił(a) film na 7
Bartus0077

Gdzie ona jest gruba, może trochę lepiej zbudowana, bo była zawodniczka MMA. Ślicznie się uśmiecha i to nie jest jej jedyna zaleta. Mimo jej obwodów ciało jest świetnie wysportowane. Dzięki temu, że zna sztuki walki sceny akcji są realistyczne, a nie jak w większości filmów, w których piękne anorektyczki (które wiatr by porwał) biją facetów. :)

rafaello85rapH

Ale to jest film a nie gala mma a jako aktorka jest słaba:)

ocenił(a) film na 7
Bartus0077

Sceny walki też trzeba umieć zagrać, a to jest film akcji więc w filmie myślę, że odnalazła się świetnie. Natomiast z tym jednym się zgodzę, że pozostałych umiejętności aktorskich nie ma na najwyższym poziomie.:)

ocenił(a) film na 6
rafaello85rapH

Realistyczne sceny walki - nie żartuj,po prostu fajnie pokazane-to jest takie KSW w MMA trochę przerost formy nad treścią.

użytkownik usunięty
Bartus0077

Bartus0077 jest zbyt subiektywny by jego opinie mozna brac powaznie. A do tego uwaza innych za glupcow ktorzy powinni przeczytać 30 razy jego wypocine żeby zrozumiec ta subiektywna ocene ktora wcale mie musi sie zgadzac z opiniami innych...

ocenił(a) film na 3
Bartus0077

Jeśli ona jest gruba to masz zaburzenia percepcji. Ona nawet nie ma nadwagi, nie mówiąc o otyłości (a grubość = otyłość). Pewnie chciałbyś, żeby każda aktorka była anorektyczką, ale nie każdy ma taki gust jak Ty ;P Według mnie ma dobrą budowę (nie jest anorektyczką, ale nie jest też gruba, a do tego ma niezłe piersi).

ocenił(a) film na 4
Bartus0077

Wydaje mi się, że nikt tu z niej seksbomby nie chce zrobić...

ocenił(a) film na 5
Bartus0077

nie.
i kto robi z Niej seksbombę?

ocenił(a) film na 7
Bartus0077

Są faceci i miłośnicy wieszakow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones