PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479980}

Wendy i Lucy

Wendy and Lucy
6,6 2 334
oceny
6,6 10 1 2334
7,5 11
ocen krytyków
Wendy i Lucy
powrót do forum filmu Wendy i Lucy

Mimo, że dobry to troche o niczym...

Nie mówię tu o treściach, które wynikają ze zdarzeń, przemyśleń, mimiki aktorki, a o historii, którą ten film opowiada. Film mówi generalnie o perypetiach aktorki w jednym mieści, nie wiadomo co z nią stanie się dalej. Co sądzicie?

slavc79

Przypadkowy seans w środku nocy. Film bardzo kameralny pokazujący wycinek z życia głównej bohaterki. Pomimo iż historia banalnie prosta zostałem przykuty do ekranu do 3 nad ranem. Nie zgodzę się, że jest to film o niczym, pomimo swojej prostoty dotyka ważnym problemów społecznych jak np. bezrobocie i bezdomność. Zmusił mnie do refleksji bardziej niż przypuszczałem.

[SPOILER]
A co się stanie z naszą bohaterką? Czy dotrze na Alaskę, czy życie się jej ułoży? Odnajdzie szczęście i miłość? Wg mnie lepiej, że nie padają na końcu konkretne odpowiedzi. Przez to film jest bardziej autentyczny, innych od podanych na tacy rozwiązań (zazwyczaj happy endów) rodem z Hollywood.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones