PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100214}

Wersja ostateczna

The Final Cut
6,5 7 824
oceny
6,5 10 1 7824
Wersja ostateczna
powrót do forum filmu Wersja ostateczna

Film dziwny coś jak cmentarne s/f. Nie przypadł mi do gustu. Fabuła wydaje się być dość wątpliwa. O tym, że w niedalekiej przyszłości będą ludziom montować w głowach implanty, które będą rejestrować całe ich życie, od narodzin do śmierci. Wspomnienia te po odpowiedniej obróbce mają służyć jako pośmiertny memoriał nosiciela w/w implantu. A więc niby dla krewnych zmarłego. Moim zdaniem totalna bzdura. Rodzice montują noworodkowi coś co przyda się dopiero jego spadkobiercą i to w dość wątpliwych celach. Zważywszy, że sama świadomość nosiciela tego czegoś, że to coś ma w głowie może być już wystarczająco frustrująca, żeby popełnić samobójstwo dyskwalifikuje ten pomysł i scenariusz jako mało prawdopodobny. Mógłbym zrozumieć gdyby implanty te były by później sprzedawane jako reality show, albo były pomocne w ustaleniu przyczyny śmierci. Ale używanie ich do celów pochówkowych? Bez sensu!
Ten film podobno zdobył nawet jakieś nagrody. Nie wiem za co. Ode mnie żadnej nagrody by nie dostał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones