PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30726}
7,2 14 665
ocen
7,2 10 1 14665
6,9 15
ocen krytyków
West Side Story
powrót do forum filmu West Side Story

nie wiem skąd się wzięły te oscary, ta gra aktorska to totalne dno, naprawde nie ma nic
ciekawego. Może stąd te oscary, bo w tamtych czasach doceniało się tak okropną grę?
Nawet Kristen Stewart chociarz do dupy aktorka bije tę babę na głowę. Cały czas to
puszczają na nfilm, raz obejrzałam, i stwierdziłam że marniejszego chłamu nie widziałam

użytkownik usunięty
nikola100

W tamtych latach były zupełnie inne realia wyznaczające poziom artyzmu. Ja wolę znacznie kino lat 70-90 i przyznaję, że w latach 40.50 były filmy tandetne, ale cóż... klasyki.

I ta ich śmieszna miłość... Już w Romeo i Julia było bardziej romantycznie;)
Średnio mi się film podobał. Obejrzałam, bo warto znać taki tytuł i nastawiłam się na coś lepszego. Faktycznie może jest to kwestia czasów...

ocenił(a) film na 10
nikola100

Nie wiem skąd wp pk dostał 11 chłam na równej linii. A z twoja opinia sienie zgodzę

ocenił(a) film na 9
nikola100

ChociaRZ masz problemy z językiem ojczystym, to nadmiarem kultury osobistej raczej nie grzeszysz.

nikola100

Chłamem to można nazwać twoją wypocinę - Porównywać aktorów z West Side Story do Kristen Stewart to śmiech na sali .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones