PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724371}

Więzień labiryntu: Próby ognia

Maze Runner: The Scorch Trials
6,5 130 070
ocen
6,5 10 1 130070
4,6 5
ocen krytyków
Więzień labiryntu: Próby ognia
powrót do forum filmu Więzień labiryntu: Próby ognia

Dylan O'brien

ocenił(a) film na 8

On zrobi gigantyczną karierę.

ocenił(a) film na 6
plus10dolansu

Możliwe, ma potencjał, tylko musi zagrać w czymś, co pozwoli mu się wykazać i wylansuje go na szczyt.

Gazor090

Już właściwie pomału to robi.

ocenił(a) film na 10
Gazor090

Zgadzam się, powinien miec szanse zagrać w jakiejś poważniejszej produkcjii ale trzeba od czegoś zacząć ;) ja akurat lubię tą serię , ale może gdyby ci nie preferują tematyki młodzieżowej,zobaczyliby go na ekranie poważniejszego filmu to może zobaczyli by go troche w innym świetle

justdonothing2

Moim zdaniem ma świetny start. Więzień Labiryntu to przynajmniej nie Zmierzch ani Hannah Montana (czy jak jej tam), nie żebym obrażała czyjeś gusta, ale po takich rolach aktor ma łatkę, szufladę i nara. Trzeba przebić się przez setki ścian, żeby później się wybić i nie być branym za aktora jednej roli. Większości się nie udaje, smutna prawda.
Ale Teen Wolf i Więzień Labiryntu, a także lekki filmik The First Time to dobre początki dla kogoś z jego talentem.

ocenił(a) film na 7
plus10dolansu

Potrafi grać w pierwszej części Więźnia pokazał klase :)

ocenił(a) film na 7
plus10dolansu

Ma niesamowity talent, według mnie jest najlepszym aktorem młodego pokolenia. Mam nadzieję, że tego nie zmarnuje i rzeczywiście zagra w czymś, co pokaże jego talent całemu światu. :)

ocenił(a) film na 7
hnatka

No może Logan Lerman jest podobnie uzdolniony.

ocenił(a) film na 7
hnatka

Lerman jest gorszy niestety ;)

ocenił(a) film na 7
luquepl

Wczoraj ponownie obejrzałam The Perks od Being a Wallflower, nie wiem czy jestem w stanie wybrać, który jest "lepszy". Jeśli nie oglądałeś to bardzo polecam :)

ocenił(a) film na 7
hnatka

Widzialem Lermana juz w kilku produkcjach i szczerze niepodoba mi sie jego gra.

luquepl

Wydaje mi się, że są na podobnym poziomie.

ocenił(a) film na 4
Alarin

Dla mnie w "Furii" zagrał bardzo dobrą rolę.

Bart20K

W Furii Logan był zaskakujący. Przejął mnie jeszcze bardziej niż w Charliem (polecam).

ocenił(a) film na 7
luquepl

Jak dla mnie Lerman jest fajny ☺i dobrze gra xD ale każdy może mieć własne zdanie

natalia20001408

Lerman miał świetną rolę w Charliem

ocenił(a) film na 7
hnatka

Co do Lermana to jest bardzo dobry ale ja wybieram Dylana, jego gra bardziej przypada mi do gustu mimo wszystko przy czym zaznaczam, że to moja subiektywna opinia, wydaje mi się, że to rzecz gustu

ocenił(a) film na 7
hnatka

O tak na pewno ma talent .Teraz w 5 TW to on i lidia ratują serial .A główny aktor zupełnie się zlewa .W 3 sezonie pokazał co potrafi .Chętnie obejrzałabym do w podobnej odsłonie .Oczywiście komediowa charyzma też mu pomaga.Ma w sobie naturalny urok i talent. Mozę przez to pozostaje w pamięci .

ocenił(a) film na 4
hnatka

Hahaha. Najlepszy aktor młodego pokolenia.

ocenił(a) film na 9
hnatka

Oj nie mów,że najlepszym... Ci aktorzy grający w "Harrym Poterze" Są około jego wieku i są równie dobrzy,a nawet lepsi ;)

ocenił(a) film na 10
plus10dolansu

Dyl już jest dosyć cenionym aktorem, a co dopiero mówić za kilka lat będzie. Jeśli oczywiście nie zmarnuje swojej szansy :)

plus10dolansu

Bardzo fajnie gra w Team Wolf, chociaż serial trochę podupadł po śmierci Alison w 3 sezonie. Ale chłopak pokazuje w nim jak dobrym jest aktorem.

użytkownik usunięty
Michal_1995

No chyba się rozkręcił, a nie podupadł...

ocenił(a) film na 10

no , typowo

ocenił(a) film na 10
Michal_1995

Wiesz , w wielu scenach improwizuje - więc , wiesz szacun dla niego :)

ocenił(a) film na 8
Michal_1995

Chyba Teen nie Team, ale tak, tam gra świetnie

ocenił(a) film na 10
plus10dolansu

Czytałam wywiad z nim i dowiedziałam się , że w serialu Teen Wolf - w którym gra Stiles'a w wielu scenach improwizował - i nadal to czasami robi - co jest bardzo fajnie , bo mu to świetnie wychodzi. Nie wiem czy też tak było z rolą Thomasa w TMR . Wiem , że reżyser długo rozważał czy dać mu rolę Thomasa , ponieważ maił dylemat z jego włosami ( Na Stiles'a ) , ale po po obejrzeniu kilku filmów z nim , doszedł do wniosku że coś z nimi ( włosami ) zrobi " Tak powstał Thomas " powiedział Wes Ball .

plus10dolansu

I'm thousand years old ...You can't kill me !!!

3 sezon Teen Wolf, a w szczególności końcówka pokazała, że Dylan O'Brien jest genialnym aktorem młodego pokolenia. Jeżeli dostanie rolę to wykorzysta ją.

ocenił(a) film na 6
plus10dolansu

On naprawdę jest niesamowity, macie racje mówiąc,że bardziej by go docenili gdyby zagrał w poważniejszym filmie.

ocenił(a) film na 7
plus10dolansu

Bardzo dobra rola w Thomasa i w drugiej części Próbie Ognia, nie zawiódł mnie i znowu zagrał znakomicie nie wiem czy nie lepiej niż w poprzedniej części, chłopak ma ogromny talent jeszcze Jacob Lofland bardzo mi się podobał w tym filmie mimo, że był tylko jednym z 6 członków w paczce Thomasa, który rzecz jasna jako główny bohater nie dał sobie skraść show bo Dylan to bardzo dobry aktor ale moim zdaniem Jacob też się wyróżnił

ocenił(a) film na 8
Kubafcbarca

Popieram w pełni twoją wypowiedź, Dylan i Jacob Lofland to osoby które strasznie się wyróżniały, bardzo słabo wypadły natomiast pozostałe nowe postaci. Dużo osób narzeka na Theresę, natomiast ona wg. mnie wypadła bardzo dobrze w szczególności że jej postać sama w sobie jest strasznie irytująca niezależnie od tego kto by jej nie grał.

ocenił(a) film na 7
Artemisek

No Theresa strasznie mnie wk** co oznacza, że w mojej opinii Kaya się dobrze spisała najbardziej jednak zawiodłem się na postaci Newta ale to akurat zrzucił bym na karb źle poprowadzonej postaci na poziomie scenariusza ale w następnej części liczę na tę postać.

ocenił(a) film na 7
plus10dolansu

Zgadzam się. Poznałam go dzięki serialowi "Teen Wolf" i tak wkroczył do grona moich ulubionych aktorów. Wręcz pękałam z dumy kiedy dowiedziałam się, ze dostał rolę Thomasa.

plus10dolansu

Już w jakimś wątku o nim pisałam, że jeżeli dostanie rolę w filmie, który będzie ceniony przez dorosłych widzów to ma szansę na karierę. Sezon 3b "Teen Wolfa" był mistrzowski, jeżeli chodzi o jego grę.
Jeżeli się nie zmarnuje i nie zwariuje, to wróżę mu ogromny sukces! ;)

ocenił(a) film na 10
plus10dolansu

W przyszłym roku wychodzi "Deepwater Horizon" o największej katastrofie ekologicznej w USA. Film oparty jest na faktach, a Dylan zagra w samej czołówce obok Marka Wahlberga i Kurta Russella. O'brien wystąpi tak jako Caleb Holloway, który pracował na feralnej platformie. Wiele osób czeka na ten film, bo o samym wybuchu było wtedy bardzo głośno. Myślę, że Dylan świetnie odnajdzie się w tak dramatycznej roli.

ocenił(a) film na 10
plus10dolansu

Powiedz mi coś czego nie wiem :)

ocenił(a) film na 2
plus10dolansu

No chyba wśród dziewczynek z pierwszej gimnazjum.

ocenił(a) film na 4
plus10dolansu

On i Logan Lerman są jednymi z lepszych aktorów młodego pokolenia. Chociaż może Dylan jest bardziej charakterystyczny. Obaj zasługują na wielką karierę. Trzymam za nich kciuki i oglądam każdy film :D

plus10dolansu

jak tylko zobaczyłam 1 odcinek Nastoletniego Wilkołaka pomyślałam to samo ;)

plus10dolansu

W tym filmie jest jeden aktor, co do którego mam jakieś większe nadzieje jeśli chodzi o aktorów młodego pokolenia, ale nie jest to O'brien, lecz Thomas Brodie-Sangster. Jeśli chodzi o O'briena prawdopodobnie skończy się jak z Somerhalderem, czyli na kilku nagrodach "teen choice", ale jako że nie jest najgorszy i nie życzę mu źle, to nie zrobię sobie nic z tego jeśli za kilka lat wypluję te słowa. :)

plus10dolansu

Ten mydłek bez wyrazu? Proszę cię...

ocenił(a) film na 7
plus10dolansu

Z pewnością jest młodym aktorem z wielkim potencjałem, ale musi pomyśleć nad innymi tytułami, ponieważ najważniejszy jest rozwój :) najgorzej jak stanie w miejscu po wielkim sukcesie
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/wiezien-labiryntu-proby-ognia-2015.html

użytkownik usunięty
plus10dolansu

Odkryłam Dylana w Więźniu Labiryntu, i zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Nie mam pojęcia jak ktoś może mieć taką rozbudowaną mimikę. On jest w stanie zagrać dosłownie wszystko! W Teen Wolf jest zdecydowanie najciekawszą postacią, 4ty i 5ty sezon oglądnęłam tylko dla niego, bo co tu dużo mówić, poziom fabuły zmalał... Nie rozumiem tego zachwycania się jego wyglądem, ale aktor z niego boski ;)

plus10dolansu

Pierwszy film jaki z nim obejrzałam to DeepWater Horizon od razu przykuł moją uwage. Oczywiście DWH obejrzałam z racji na cudowną obsade Mark Wahlberg, Malkovich, Kurt Russel.... I wśród takich cudowności ten młody , wspaniały aktor który od razu przykuwa uwagę, nie tylko niesamowitym podobieństwem do Paula Walkera, ale także i przede wszystkim grą. Ten chłopak gra całym sobą. Dosłownie każda jego cząsteczka bierze czynny udział i roli , którą odgrywa. Niesamowity oby jego kariera sie rozkręciła. Naprawdę trzymam za niego kciiuki bo chłopak ma przeolbrzymi talent. Poza tym obejrzałam go także w filmie stażyści i po tym filmie mam do niego ogromną słabość. To wspaniałe że w tak młodym wieku , z tak ogromnym talentem już zagrał u boku takich sław jak wyżej wymieniłam. Super. No i najwazniejsze jest wszechstronny :) i w komedii i w dramacie i w thrillerze. Genialny.

ocenił(a) film na 8
plus10dolansu

Zgadzam się z przed mówcami, gdy pierwszy raz go zobaczyłam w Teen Wolf od razu go pokochałam, jest genialnym aktorem , przyciąga uwagę i do tego jest bardzo naturalny wcielając się w swoje postacie. Chodź lubię więźnia labiryntu bo seria nie jest zła to mam nadzieje że jeszcze dostanie szanse pokazania na co go stać, bo stać go na bardzo dużo :)

plus10dolansu

i nie zrobil.

ocenił(a) film na 6
kordyt

Szanuję za odgrzebanie tego wątku XD

plus10dolansu

Minęło 8 lat i nie zrobił

ocenił(a) film na 5
3RAMBO3

Oni chyba inny film oglądali i o innego O'briena chodziło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones