PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=182579}
5,0 1 260
ocen
5,0 10 1 1260
Wieża
powrót do forum filmu Wieża

Można się przyczepić momentami o banalne niepotrzebne dialogi, brak pomysłu na scenariusz. Ale nie widziałem w polskim kinie nic lepszego o naszej grupie wiekowej. Zostało coś we mnie z tego filmu na zawsze. Ta ważna rozmowa głównych bohaterów gdy ona przyszła mu to powiedzieć. Naprawdę warto iść.

ocenił(a) film na 8
karrrramba

to prawda ja też nie przypominam sobie nic bardziej dobrego i prawdziwego o współczesnych 30-latkach. realistyczny i ciekawy może bez wielkich fajerwerków, alespewnościa warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 6
ascho

Naprawdę jest taki obraz 30sto latków? Ja tym obrazem byłam zaskoczona, bo znam trochę inny świat tych 30sto latków, z innymi problemami. Choć film skłonił mnie to obserwacji otoczenia w poszukiwaniu tych filmowych 30to latków. Jedna Pani w wieku 60-lat po tym filmie westchnęła sobie: "cieszę się, że to nie są moje problemy".

ocenił(a) film na 8
teresab

zamknij oczy, rozluźnij mięśnie, zacznij reguralnie oddychać i wyobraź sobie, że nie każdy w wieku 30 lat ma już 2-kę dzieci, które chodzą do szkoły i sprawiają sporo kłopotów. Są też młodzi ludzie, którzy jeszce ich nie mają. i to jest o nich film:)

ocenił(a) film na 6
ascho

Ale ja nie mam dzieci, i wcale nie czuję że to film jest o mnie! Myślę, że jest to film o części 30sto latków. I znam osoby, które poszukują swych partnerek/partnerów i w żaden sposób nie przypominają tych 30stek z filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones