PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=182579}
5,0 1 258
ocen
5,0 10 1 1258
Wieża
powrót do forum filmu Wieża

mogliby miec wlasny pomysl na plakat... "babel" jak sie patrzy...

Izek_fajny_jest

chyba nie ten plakat ogladałes , specjalnie jeszcze patrzyłem na plakat z "babel" powiedziałbym ze zerzneli go z terminatora heheh buuuuaaah

mihle

po pierwsze: ogladalas...

Mimo wszytsko jak zobaczylam ten plakat tak mi sie skojarzylo... z reszta nadal uwazam ze jest robiony na podobienstwo plakatu filmu "babel".. terminator powiadasz??? ...no oczywiscie ze tak ;)
choc mam wrazenie ze jest jescze jeden film ktory ma podobny plakat... ale pustka w glowie..

Izek_fajny_jest

moze KODEKS 46 troche przypomina, chociaz moje pierwsze wrazenie to też BABEL.

Portnoy

Mi trochę przypomina "Świadka koronnego". Podobnego typu była też "Duma i uprzedzenie".

Los_Pomidoros

Przyznam szczerze, że wi w ogóle nie skojażyło się z filmem "Babel" i dalej nie zauważyłam podobieństwa.


Z tą "Dumą..." to mi się pomyliło. Miałam na myśli "Holiday". Zresztą wiele plakatów jest w ten sposób robione (postać u góry i na dole, a w środku napis z tytułem).

Los_Pomidoros

a ja sie dalej bede upierac.... z reszta ten tytul jeszcze wieksze skojarzenia daje

Izek_fajny_jest

Ten akurat pomysł na plakat nie jest ani twórców filmu "babel", ani w sumie nie należy do nikogo. To tylko pomysł na plakat, nie można tego jakoś podrobić, zerżnąć itp.

Mnóstwo filmów i książek ma plakaty robione w podobny sposób. Kolejny przykład: http://www.filmweb.pl/Aleja+g%C3%B3wniarzy,2007,o+filmie,Film,id=334554

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones