PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846879}

Wieczna noc

The Coven
3,3 760
ocen
3,3 10 1 760
Wieczna noc
powrót do forum filmu Wieczna noc

Filmy o sektach

ocenił(a) film na 4

Oglądałem wiele podobnych filmów tego typu, więc ten dla mnie shit, ale jak ktoś nie ma co robić, to z braku laku można go obejrzeć naraz. Zdecydowanie lepszy jest The Strangers 2008. Druga część też nie głupia.

ocenił(a) film na 8
Rusin_CK

Mi się bardzo podobał, ale abstrahując od opinii, The Strangers 1&2 to nie są filmy o sektach tylko po prostu o psychopatach, tutaj mamy rzeczywiście sektę, ale oba filmy są home invasion.

ocenił(a) film na 4
Seb6_ghostface

Masz rację. Po prostu nieraz człowiek się robi wybredny, bo tyle już tych filmów widział, ale tak home invasion. Zupełnie się z Tobą zgadzam :)

ocenił(a) film na 8
Rusin_CK

No spoko, ja na przykład czasami mam tak że szeroko krytykowane filmy (na przykład ten) bardzo mi się spodobają, a te chwalone uważam za średniaki bądź badziewia (chociażby zeszłoroczne Uśmiechnij się). Nawet się śmieję że jestem chodzącą reklamą The Long Night- mógłbym oglądać ten film w kółko, ale rozumiem, jak ktoś ma inne zdanie, bo to tego typu kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones