PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=384430}

Wieczne lato

Sheng Xia Guang Nian
6,8 547
ocen
6,8 10 1 547
Wieczne lato
powrót do forum filmu Wieczne lato

Piękny film

ocenił(a) film na 10

..i sobie tak myślę , ze nie trzeba zbyt wiele , żeby zrobić dobry film , prosta , subtelnie opowiedziana historia uczuć dwojga młodych ludzi i nie mam konkretnie na myśli że akurat ten film porusza w jakiś stopniu homoseksualność , jakże żywy temat( i wydaje się kontrowersyjny) tylko inaczej pokazany , tak jakby autor całość głównego i trudnego wątku otulił nie co innym tematem przyjazni , serdeczności jaka może się narodzić między dwojgiem ludzi , ich relacje to co się dzieje w ich głowach , możemy powoli odkrywać scena po scenie ich zachowanie , spojrzenia....

film polecam dla wrażliwych dusz .... oczywiście daje 10

ocenił(a) film na 8
bylsobietakipan

Zgadzam sie z Toba:)
Jak dla mnie rewelacja. Piekna historia, nie do konca zakonczenie zrozumiale.
Nie wiem czy kogos wzruszyla scena w ktorej Johanatan mowi koledze ze nie chcial sie z nim przyjaznic?

ocenił(a) film na 10
Mother_Earth

często oglądam ten film , tak zwyczajnie bez powodu - sam nie wiem dlaczego ... ale to zakonczenie nurtuje nadal ( hehe) . nie wiem tak do końca czy mam to wiedzieć , może nie ? może przez ten zabieg film jest taki magiczny w swoim prostym pięknie .


ja się wzruszyłem ... :):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones