PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39929}

Wiedźma z Blair

The Bare Wench Project
2,8 370
ocen
2,8 10 1 370
Wiedźma z Blair
powrót do forum filmu Wiedźma z Blair

Żenada!

ocenił(a) film na 1

Dałem 1/10, po obejrzeniu tego "filmu" wyrzuciłem go do kosza. To pierwszy taki przypadek w moim życiu. Choć pewnie zwolennikom "cycuszków" się spodoba.

użytkownik usunięty
zbawiony

Nom przecież to erotyk, więc co innego chciałeś widzieć? Nastawiałeś się na coś ambitnego? :p Ja obejrzałam tylko dialogi, bo były tak głupie, że miejscami śmieszne (choć może przesadzam).
"po obejrzeniu tego "filmu" wyrzuciłem go do kosza. To pierwszy taki przypadek w moim życiu"
To dokładnie, tak jak ja!

zbawiony

Totalna porażka!!! Parodia??? 1/10 to za dużo!!! Do kosza od razu!!!

ocenił(a) film na 1
gregorhspeed

Film dno. Żadnego pomysłu

ocenił(a) film na 2
JasonKrueger

silikonowe cycki to też pomysł

ocenił(a) film na 1
vince25xx

a poza nimi NIC, wielkie NIC. To już lepiej sobie taką tapete nastawić, czy gifa i oglądac ciągle a nie męczyć się z tymi durnymi dialogami, by coś zobaczyć. Takie produkcje nie powinny miec miejsca. Młodzi faceci ici starzy ale głupi potem nie szanują kobiet w ogóle i traktują je wszystkie przedmiotowo a wielkie nienaturalne nieproporcjonalne do szczupłej budowy ciała cycki jako niezbędny element podniety i biedaki nie umieją normalnie bez tego funkcjonowac. I wyzywają chude niecycate kobiety... Przez nich panie wręcz muszą chodzić na operacje i się dla nich boleści nabawiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones