PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280318}

Wielka cisza

Die Große Stille
7,3 3 049
ocen
7,3 10 1 3049
7,0 3
oceny krytyków
Wielka cisza
powrót do forum filmu Wielka cisza

szukam filmów

ocenił(a) film na 10

Piszę pracę doktorską na temat kina ewangelicznego. Zgromadziłem już sporo filmów, ale nadal brakuje mi tych wymienionych poniżej. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

1. Dochodzenie (L’inchiesta / ang. The Inquiry) Włochy-RFN-Tunezja 1986, reż. Damiano Damiani (jest też wersja z 2006 roku - nie o tą chodzi)
2. Golgota (Golgotha) Francja 1935, reż. Julien Duvivier
3. I tak szli, i szli (Cammina, cammina / ang. Keep Walking) Włochy 1983, reż. Ermanno Olmi
4. Jezus z Seulu (Soul hwangje / ang. Seoul Jesus) Korea Południowa 1986, reż. Jang Sun-Woo
5. Misterium wiosenne (O acto da primavera / ang. Rite of Spring) Portugalia 1963, reż. Manoel de Oliveira
6. Ostatnia wieczerza (La ultima cena / ang. The Last Supper) Kuba 1976, reż. Tomas Gutierrez Alea
7. Paschalny spisek (The Passover Plot) USA-Izrael 1976, reż. Michael Campus
8. Poszukiwany Jezus (Cercasi Gesu / ang. Looking for Jesus) Włochy-Francja 1982, reż. Luigi Comencini
9. Siedzący po prawicy (Seduto alla sua destra / ang. Black Jesus) Włochy 1968, reż. Valerio Zurlini
10. Ten, który musi umrzeć (Celui qui doit mourir / ang. He Who Must Die) Francja-Włochy 1956, reż. Jules Dassin
11. Zakazany Chrystus (Il Cristo prohibito / ang. The Forbidden Christ) Włochy 1950, reż. Curzio Malaparte
12. Zjawa (Das Gespenst / ang. The Ghost) RFN 1982, reż. Herbert Achternbusch

marek_misiak

Mam wszystkie te pozycje lecz jedynie w języku hiszpańskim jeśli Cię to ratuję służę ;)

ocenił(a) film na 10
Zuzka_filmaniak

Nadal interesują mnie te:

1. I tak szli, i szli (Cammina, cammina / ang. Keep Walking) Włochy 1983, reż. Ermanno Olmi
2. Jezus z Seulu (Soul hwangje / ang. Seoul Jesus) Korea Południowa 1986, reż. Jang Sun-Woo
3. Misterium wiosenne (O acto da primavera / ang. Rite of Spring) Portugalia 1963, reż. Manoel de Oliveira
4. Ostatnia wieczerza (La ultima cena / ang. The Last Supper) Kuba 1976, reż. Tomas Gutierrez Alea
5. Paschalny spisek (The Passover Plot) USA-Izrael 1976, reż. Michael Campus
6. Poszukiwany Jezus (Cercasi Gesu / ang. Looking for Jesus) Włochy-Francja 1982, reż. Luigi Comencini
7. Zjawa (Das Gespenst / ang. The Ghost) RFN 1982, reż. Herbert Achternbusch

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones