PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875575}

Wielka wolność

Große Freiheit
6,7 1 104
oceny
6,7 10 1 1104
6,7 7
ocen krytyków
Wielka wolność
powrót do forum filmu Wielka wolność
ocenił(a) film na 8
DonVitoCorleone

Zupełnie jak twój awatar ;)

DonVitoCorleone

Osobiście polecam obejrzeć, zamiast sugerować się akurat tym opisem.

ocenił(a) film na 8
buterfly

Jemu nie ma co polecać, bo to strata nerwów i czasu. To stary homofob. I akurat pewnie żadnych z komentowanych filmów nie obejrzał, tylko ciśnie swoje wypociny, byle cisnąć. Byle wyszło na jego.

peace4all

Za to według mnie, czyli osoby, która film obejrzała, produkcja pod względem gatunkowym jest dramatem. Dodam, że jednym z lepszych, jakie miałem okazje w tym gatunku obejrzeć i to niezależnie od zawartego wątku LGBT.

ocenił(a) film na 8
buterfly

Dla mnie też jest. Nie mam pojęcia, czy może być odbierany jako innego gatunku. Jednak na 300% nie jako komedia. Komedią to jest tamten komentarz. A raczej byłby, gdyby to nie było prawdą. Jakby co to... zapraszam do zerknięcia na mój profil, bo niestety nie można wysłać tu wiadomości:/

peace4all

Dzięki a możesz, polecisz jakiś tytuł, które polecisz? - Byłoby mi łatwiej wybierać z ilości twoich ocen :)

ocenił(a) film na 8
buterfly

Tragedia, że tu skasowali strony użytkowników. Zapraszam na mail.

peace4all

Co masz na myśli, pisząc, że skasowali strony użytkowników?

ocenił(a) film na 8
buterfly

Nie profile, ale... nie wiem, jak to nazwać - swoje strony, gdzie dodawało się takie ,,na brudno" omówienia, swoje dyskusje z kimś, swoje katalogi. Teraz to może być tylko na profilu, w treści. Zapraszam.

peace4all

Pamiętam była na FW na stronie użytkownika osoba zakładka gdzie można było tworzyć własne przemyślenia. Później faktycznie ją usunięto, osobiście co prawda nie korzystałem z tego brudnopisu, ale zgadzam się, to było idealne miejsce na propozycje filmów/seriali, które polecamy obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones