PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647202}

Wielki Liberace

Behind the Candelabra
6,5 15 299
ocen
6,5 10 1 15299
7,0 24
oceny krytyków
Wielki Liberace
powrót do forum filmu Wielki Liberace

Przepraszam, ale nie moge się powstrzymać xD Właśnie skończyłem oglądać. I doszedłem do
wniosku, że ten cały związek Scotta i Lee to nie była miłość ani nic takiego. Wszystko przez to,
jaką osobą był Liberace. A jedyne co mi przychodzi na myśl to taki stary pierdziel o charakterze
dziecka. Lubi zabawki, lubi dużo dostawać. Właściwie on kocha zabawki, a majac tyle hajsu i
sławy może sobie obkręcać ludzi wokół palca(do de facto też traktuje jako zabawę). Jego
egocentryzm dorównuje chyba rozmiarom wszechświatowi. Koleś ciągle nawija o sobie, no, to
akurat najmniejszy problem, bo robi to z pasją, ma o czym opowiadać i ludzie go słuchaja jak urzeczeni. Ale co
najgorsze w tym egocentryzmie - Lee zamiata podłogę ludzkimi uczuciami i marzeniami(np. w
scenie"pick up the dog shit" gdzie miażdży aspiracje swojego kochanka, który upomina się o
swoją osobę pozostawioną głęboko w cieniu sławnego pianisty). Sam sobie pozwalał na dużo -
zdradził Scotta i nie widział w tym nic złego.. Potraktował gościa totalnie jak szmate, zabaweczkę
do wykorzystania na parę lat aż mu się znudził. Gorzej jak tamten podejmował próby wyzwolenia
się z pięknej willi, wyjścia do innych ludzi, spełnienia swoich aspiracji - Lee na to wielce
obruszony odpowiada"znudziłem ci się?!!". Hipokryta na całego, bardzo mnie irytuje takie
zachowanie. Film ogólnie bardzo dobry, świetna gra aktorska. Skoro Liberace mnie tak wkurzył
to znaczy, że postać odegrana rewelacyjnie. Tak, jak Joffrey w GoT :D

użytkownik usunięty
MrFantastic

GoT?

przeczytaj książke, więcej się dowiesz

ocenił(a) film na 7

Wsadź sobie w dupe książkę. To portal filmowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones