Film

Behind the Candelabra

2013 1 godz. 58 min.
6,5 14 315
ocen społeczności
6,5 10 1 14315
8 616
chce zobaczyć
7,2 13
ocen krytyków
{"rate":7.15385,"count":13}
Historia jednego z najlepiej opłacanych artystów w Las Vegas i ikony homoseksualistów, Liberace'a, oraz jego burzliwego związku ze Scottem Thorsonem.
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Złoty Glob Najlepszy miniserial lub film telewizyjny w roku 2014 Złoty Glob Najlepszy aktor w miniserialu lub filmie telewizyjnym w roku 2014 dla Michael Douglas Emmy Najlepszy aktor w miniserialu lub filmie telewizyjnym w roku 2013 dla Michael Douglas Emmy Najlepszy miniserial lub film telewizyjny w roku 2013 Emmy Najlepsza reżyseria miniserialu, filmu telewizyjnego lub dramatycznego programu specjalnego w roku 2013 dla Steven Soderbergh Emmy Najlepszy dobór obsady miniserialu, filmu telewizyjnego lub programu specjalnego w roku 2013 Emmy Najlepsze fryzury w miniserialu lub filmie telewizyjnym w roku 2013 Emmy Najlepsza charakteryzacja w miniserialu lub filmie telewizyjnym (naturalna) w roku 2013 Emmy Najlepsza scenografia w miniserialu lub filmie telewizyjnym w roku 2013 dla Barbara Munch, Howard Cummings, Patrick M. Sullivan Jr. Emmy Najlepsza charakteryzacja w serialu, miniserialu, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (sztuczna) w roku 2013

Spowiedź pożegnalna

Soderbergh ani przez chwilę nie sili się na urozmaicenie fabuły. Scenariusz wygląda jak tekst przekopiowany z podręcznika dla początkujących... ... czytaj więcej
Wielki Liberace
Zwiastun nr 4 (polski)
Wielki Liberace
Zwiastun nr 3
Wielki Liberace
Zwiastun nr 2
Wielki Liberace - Zwiastun Nr 4 (polski) [b]"[url=http://www.filmweb.pl/film/Wielki+Liberace-2013-647202]Wielki Liberace[/url]"[/b] to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.
Movie się 36 komentarzy
Odcinek 13

"Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

dystrybucja
studio
HBO Films / Jerry Weintraub Productions
inne tytuły
Liberace (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Los Angeles, Palm Springs i Santa Clarita (Kalifornia, USA) oraz w Las Vegas (Nevada, USA).
Występy w czarnym smokingu, przy czarnym fortepianie i na czarnej scenie dla niektórych są nie tylko nudne, ale i niemożliwe do zaakceptowania. Dlatego też Liberace ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 85%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.