PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657525}

Wielki Mur

The Great Wall
5,7 52 748
ocen
5,7 10 1 52748
5,2 15
ocen krytyków
Wielki Mur
powrót do forum filmu Wielki Mur

Z fajną, baśniową fabułą i przyjemny dla oka. I - o rany - chińska armia i ten cały ich setup na Murze! Epickie, czyli dokładnie takie, na jakie miałem ochotę! :D

użytkownik usunięty
nicktaki

Ja się miło zaskoczyłam bo po zwiastunie spodziewałam się wuxia w wydaniu kiczu,cos jak Dragon Blade, ale się pozytywnie zaskoczyłam. Seans był udany, bezmyślna rozrywka w pięknych kolorach i z poprawnym tlem muzycznym. Na małym ekranie te wady w CGI aż tak nie drażniły. Miło się to oglądało. Potworki dobrze wykonane w detaku - zwłaszcza jak królowej to coś na głowie wibrowało :D. Tylko gorzej wyszło im renderowanie różnych warstw. Pedro i Pani Generał bardzo dobrze aktorsko. Dafoe i Damon byli tam chyba bo I'm się nudziło typowe Hollywood, ale też fajnie ich było zobaczyć. Akcja szybką, proste rozwiązania, troszkę tam smutasnej historii jak to Matt musiał myć podłogi zanim został najemnikiem.
Piękne krajobrazy!
Walki na murze najbardziej efektowne, kolory oddziałów coś mi Power Rangers przypominały :D
Ogólnie naprawdę polecam na jeden raz jak ktoś szuka lekkiej rozrywki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones