PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534238}

Wielki mistrz

Yut doi jung si
5,7 2 642
oceny
5,7 10 1 2642
6,0 4
oceny krytyków
Wielki mistrz
powrót do forum filmu Wielki mistrz

Niektórzy to by chcieli żeby lali się po modach a ten film ma coś do przekazani. Dla mnie
rewelacyjny. Chyba nigdy nie ćwiczyliście sztuk walki

bigdady33

Zamierzam właśnie obejrzeć ten film, tylko ta ocena mnie zmiażdżyła, nie sugeruje się broń Boże takimi bzdetami, po prostu się zastanawiam, why? W każdym razie jeśli bardzo mi się podobał Ip Man z Donnie Yen'em, to sądzisz, że warto poświęcić czas na to?

ocenił(a) film na 6
bigdady33

Ja ćwiczyłem dość spory kawałek życia (teraz też, choć nieregularnie), ale nie rozumiem jakie to ma w tym przypadku znaczenie. Mógłbyś szerzej?

ocenił(a) film na 8
bigdady33

też się zdziwiłem. dali taką ocenę pewnie dlatego, że film jest przegadany, a sceny walki niezawsze są kameralnie zrobione. Walka w deszczu była dla mnie jakaś taka mało widoczna - 100 cięć i generalnie mało widoczności. Za to fabularnie - świetny. Dałem 8, ale myślę, że to zaniżona ocena.

bigdady33

Już nieważne, czy film był dobry czy nie, ale jeżeli (wg Ciebie przynajmniej) trzeba ćwiczyć sztuki walki żeby go docienić to coś naprawdę jest nie tak. To tak jakby film o siłach lotniczych można było docienić dopiero po zrobieniu kursu pilota.

ocenił(a) film na 8
Aviaa

Nic nie napisał, że żeby go docenić trzeba trenować sztuki walki.
BTW, kiedyś oglądałem jakiś film o samolotach, wg filmwebu był świetny, miał ocenę jakieś 8/10. Świetne zdjęcia - pisali, ale ja niestety go nie doceniłem - fabularnie to była dla mnie klapa. Tak jakby samo fakt interesowania się samolotami wpływał na odbiór filmu - tak mi się skojarzyło z Twoją wypowiedzią.
Ale są takie filmy, że żeby je zrozumieć/pozytywnie odebrać trzeba wcześniej zrobić coś.
Film jest bardzo filozoficzny - do dziś się zastanawiam dlaczego IP Manowi nie udało się zabrać ciastka (czy tam czego).

bigdady33

weźcie ludzie nie u żalajcie się tutaj piszac 'jak mozna dac taka slaba ocene' to jest tak zenujace

ocenił(a) film na 1
bigdady33

gimba już się rozpleniła na filmwebie

bigdady33

Można bio film słabiuteńki...........

ocenił(a) film na 3
bigdady33

Można, a nawet trzeba.
Choćby dlatego, żeby uprzedzić innych przed marnowaniem czasu.

ocenił(a) film na 1
bigdady33

Ćwiczę parę lat i uważam film za gówno, lepiej obejrzeć Kuro-obi albo pewnego razu w chinach 1 i 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones