PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838602}

Wierzę w Ciebie

I Still Believe
6,4 3 201
ocen
6,4 10 1 3201
Wierzę w Ciebie
powrót do forum filmu Wierzę w Ciebie

skoro półtora roku po jej śmierci ma już nową żonę...

JustFurious

spoiler

twins_filmweb

To jest oparte na faktach.Mówię o prawdziwym Jeremym Camp. I tak już niestety nie mogę tego zmienić, nawet jeśli tak uważasz.

JustFurious

Plus w filmie nie było mowy o nowej żonie...

ocenił(a) film na 6
JustFurious

Było na samym końcu :)

Iwusiak

Cóż... nie oglądałam jeszcze... Z góry założyłam, że nie wspomną o nowej osobie.

JustFurious

Nie ważne czy to było w filmie czy nie, zaspilerowałaś, że ona umiera

pjooona1

Zacznijmy odtego, że nie oglądałam filmu. Ciężko zaspoilerować coś, czego się nie widziało. Twoje dopowiadanie jest całkowicie zbędne, biorąc pod uwagę, że ktoś już to napisał. Chyba że po prostu masz dziwną potrzebę dorzucenia swoich trzech groszy?

JustFurious

Posłuchaj, weszłam poczytać opinie o filmie. Widze Twój komentarz „trochę ciężko uwierzyć w wielką miłość, skoro półtora roku po jej śmierci ma już nową żonę”. Mam potrzebę dorzucenia swoich 3 groszy, bo nienawidzę, jak ktoś pisze komentarze spoilerujące zakończenie filmu ALBO książki na podstawie której nakręcono film. Piszesz, ze nie widziałaś filmu, więc nie za bardzo rozumiem komentarz „Plus w filmie nie było mowy o nowej żonie...”. Skąd te informacje? hmm to oglądałaś w końcu czy nie? ;) po prostu następnym razem warto napisać, że Twoja wypowiedz może zawierać spoiler i tyle. Pozdrawiam ;)

pjooona1

Założyłam, że nie było mowy o nowej żonie, jak sama zresztą przeczytałaś dalej - pomyliłam się. Faktycznie, ciężko się domyślić, że filmu naprawdę nie widziałam? Dodatkowo - pod pierwszą odpowiedzią o "spoilerze", przyznałam że i tak nie mogę już z tym nic zrobić. Za pierwszym razem zrozumiałam - nie wydaje mi się, że konieczna jest wizyta kolejnej osoby z uświadomieniem "no, zaspojlerowałaś". Zresztą, fakt, po zwiastunie trudno się domyślić, jak to się skończy.

JustFurious

No jeśli piszesz „w filmie nie było mowy o nowej żonie” no to skąd mam wiedzieć skąd to wzięłaś, jeśli nie oglądałaś filmu- stąd moje pytanie. No i przede wszystkim może Cię zaskoczę, ale nie wszyscy oglądają zwiastuny :) wystarczyło usunąć wątek i napisać jeszcze raz bez spoileru albo zaznaczając spoiler i nie było by problemu

pjooona1

Nie mogę usunąć pierwszej wiadomości, ani jej edytować. Jeżeli ktoś zna Jeremyego Campa, to i zna historię, ale masz rację, pod Titaniciem też będę uważać, żeby nie napisać, że zatonął. Nie zmienia to faktu, że nie potrzeba tu rycerza na białym koniu, który koniecznie musi dołożyć swoje "nooo, zrobiłaś to, ciuś ciuś". Zrozumiałam za pierwszym razem i wystarczy. Za dyskusję już podziękuję.

JustFurious

Po co tyle jadu

pjooona1

Po co to wymądrzanie się? Ile można to ciągnąć? Powtarzam,nawet jeśli ktoś uważa, że to spoiler, to niestety nie mogę nic z tym zrobić. Zgłoś, proszę, nadużycie i poproś o oznaczenie jako spoiler. Myślę, że odtego można zacząć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones