PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644054}

Wilcze dzieci

Ōkami Kodomo no Ame to Yuki
7,8 15 759
ocen
7,8 10 1 15759
7,7 7
ocen krytyków
Wilcze dzieci
powrót do forum filmu Wilcze dzieci

Kto nie załapał się na pierwszą emisję ma szansę to nadrobić ponowna emisja w tą niedzielę o 10:10 na kanale TVP Kultura.

ocenił(a) film na 7
ka3one

Fajnie, że tvp się bierze za emisję anime. Może kiedyś na nowo zacznie się wypuszczanie ich do telewizji publicznych ;)

ocenił(a) film na 8
ka3one

Szkoda, że puścili ten film właśnie podczas wielkanocnego śniadania. Mam nadzieję, że dość szybko go powtórzą, bo dziś nie mogłem go obejrzeć, z wyjątkiem krótkiego fragmentu.

ka3one

Warto było przejrzeć program telewizyjny na niedzielny poranek. Styczniową emisję przegapiłem, włączyłem na sam koniec napisów końcowych :), ale teraz po prostu wstałem i odszedłem od świątecznego stołu, żeby obejrzeć "chińską bajkę" z żoną i dziećmi, które do końca dnia wyły jak wilki :D

ka3one

Strasznie mnie denerwuje że polska telewizja puszcza anime o tak wczesnych porach, to samo robi Stopklatka, np. Mój sąsiad Totoro puścili o 7:45. Anime powinno być puszczane w godzinach popołudniowych (w weekendy), albo wieczorem żeby każdy miał czas obejrzeć, akurat filmy takie jak Wilcze dzieci, czy produkcje studia Ghibli są warte do obejrzenia całą rodziną.

Grabka23

10 lipca w TVP Kultura o 21:20, w ramach cyklu "Kino Azja". W końcu puszcza film o normalnej godzinie ;)

ocenił(a) film na 8
Grabka23

Dokładnie :) też się zszokowałam xD godzina i dzień idealna :)

Rejka

A 24 lipca będzie leciał Grobowiec świetlików tez o 21:20 w TVP Kultura.

ocenił(a) film na 8
Grabka23

Ano, prawda :) miło z ich strony, że wrócili do emisji anime :)

Pamiętam w jaki stupor wpadłam kiedy nadawali cykl filmów ze studia Ghibli - telewizja publiczna i anime??? xD Potrafi jeszcze coś w życiu człowieka zaskoczyć ;)

ka3one

Na mozg wam padlo, bajki dla dzieci oglądacie:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
REJVEX14

Mimo wszystko wolę w tv.

ocenił(a) film na 9
REJVEX14

Jak już jest w tv, to lepiej tam obejrzeć, jak dla mnie przynajmniej.

ocenił(a) film na 9
REJVEX14

Jak już jest w tv, to lepiej tam obejrzeć, jak dla mnie przynajmniej.

ka3one

Znowu powtórka: TVP Kultura, piątek 13 listopada, godz. 14.25.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones