PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11696}
7,4 3 809
ocen
7,4 10 1 3809
4,7 3
oceny krytyków
Wilcze echa
powrót do forum filmu Wilcze echa

..."Zdjęcia do filmu realizowano w Beskidzie Niskim (Bieszczady), Hoszowie, Ustrzykach Dolnych oraz na Połoninie Wetlińskiej (Polska)".
Po pierwsze i najważniejsze: Jeśli Beskid Niski to nie Bieszczady. Sformułowanie "Beskidzie Niskim (Bieszczady)" właśnie to sugeruje. Ktoś tu zamiast na geografię chodził na wagary.... Po drugie - sporo zdjęć kręcono w miejscowości Mymoń nad Wisłokiem.

gggggrzegorz

Ha ha ha. Prosisz o poprawę ciekawostek. Życzę powodzenia. Szczerze... ;-)))
Choćby tam było napisane, że kręcono na Wybrzeżu Kości Słoniowej, nikt tego nie poprawi. W najlepszym razie jakiś moderator poprosi cię o źródło www. I będziesz musiał udowodnić, że nie jesteś wielbłądem. Tak działa FW. Serio.

ocenił(a) film na 10
eltoro10000

Wtedy jak to pisałem łudziłem się, że będzie inaczej ;)

gggggrzegorz

No tak, ja też kiedyś myślałem, że ten portal redagują kompetentni ludzie, a nie banda leniwych ignorantów.

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

Każdy zalogowany użytkownik i może zgłosić taką poprawkę, więc nie wiem na co czekacie

Neuromer

O, tak, zgłosić to sobie może. Równie dobrze może też zgłosić na Berdyczów...

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

No niestety 3ba to jakoś potwierdzić, bo samo to, że się coś wie, to trochę mało...

ocenił(a) film na 6
Neuromer

Nie wiem co tutaj potwierdzać, znajomość geografi?

Beskid Niski to regiony Podkarpacia
Bieszczady to też region Podkarpacia

ale, chyba wiadomo, że to dwa osobne regiony


Granicę zachodnią przeprowadza się od przeł. Łupkowskiej wzdłuż rzeki Osławicy i Osławy i ich ujścia do Sanu w okolicach Zagórza. Granica ta oddziela Beskid Niski od Bieszczadów oraz Gór Sanocko- Turczańskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones