PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823827}

Wilcze echa

Le chant du loup
6,8 12 060
ocen
6,8 10 1 12060
7,7 6
ocen krytyków
Wilcze echa
powrót do forum filmu Wilcze echa

A ten mimo, że jest francuski wygląda całkiem nieźle.

ocenił(a) film na 6
mixererunio

Okręty podwodne...ta cholerna klaustrofobia i świadomość, że nie masz gdzie uciec, z miejsca dają +10 do atmosfery filmu!

ocenił(a) film na 7
Grifter

Jakie są twoje ulubione filmy w tym temacie?

ocenił(a) film na 6
mixererunio

Chyba nie będę oryginalny jeśli napiszę, że "Okręt", "Polowanie na czerwony październik" i "Karmazynowy przypływ".
Można obejrzeć też "U-571", "K-19" (zabójczy patos, ale klimat jest), czy klasyczne "20 000 mil podwodnej żeglugi".
No i oczywiście "Żółta łódź podwodna", ale to już film od LSD pod LSD :)

O wielu B-klasowcach z lat 90 nawet nie wspominam (np. "Sub Down" z Baldwinem, którego nawet reżyser się wstydził i podpisał się pseudonimem Alan Smithee") wszak już dziś nikt o nich nie pamięta. I dobrze :)

Grifter

A "Orzeł"?

ocenił(a) film na 6
harkonen_mgla

Nie miałem okazji obejrzeć.

Grifter

Że jak? To klasyka!

ocenił(a) film na 6
harkonen_mgla

Obejrzę.

Grifter

Das Boot - klasyk!

ocenił(a) film na 7
Skrzetusky1

Polecem serial, film jest mocno okrojony. A książka jest genialna

Grifter

U-571? Serio? Przecież to czyste sci-fi bez sci, a do tego obrażające widza głupotą i zakłamaniem.

ocenił(a) film na 6
Witek_13

Wiem o tym, ale jest dobrze nakręcony. Technicznie jest świetny.
BTW, polecam jeszcze bardzo fajny film o łodzi podwodnej - "Hunley".

ocenił(a) film na 3
mixererunio

Ja również uwielbiam tą tematykę ale jestem trochę rozdarty bo nie wiem czy Francuzi potrafią zrobić o tym dobry film. Na dodatek ten język jakoś mnie drażni i osobiście wolę angielskojęzyczne.
Kusi mnie Omar Si i chyba to przesądza by jednak obejrzeć.
A rozluźniając atmosferę zastanawiam się czy francuscy żołnierze jak zwyke będą mieć dziury w plecach

ocenił(a) film na 9
qbantt

Idź do kina.
Raczej się nie zawiedziesz.

ocenił(a) film na 7
zomeer

Właśnie go obejrzałem. Świetny, ale scena walki z helikopterem mnie rozbiła.

ocenił(a) film na 9
qbantt

Film świetny ale akurat Omar Si wypada tu chyba najsłabiej ze wszystkich aktorów na drugim planie.

Także nie wiem co ci powiedzieć.

mixererunio

A ja ani lubię filmów o okrętach ani filmów francuskich, jednak nie żałuję, że obejrzałam. Jest porządnie zrobiony i zagrany.

ocenił(a) film na 9
Filomena00

A ja lubię francuskie filmy nawet tego typu w odróżnieniu od amerykańskich patriotycznych gniotów.

ocenił(a) film na 9
a3182530

a wiesz że we francuskim kinie też są gnioty a w amerykańsmi świetne ambitne kino?
czy szufladkujesz?
każdy polak to złodziej i pijak

mixererunio

Francuskie kino jest dobre.

mixererunio

Polowanie na Czerwony Październik jest dość prostackie... w porównaniu do książki. W książce jest więcej komplikacji politycznych i mniej głupotek. Nie mówię, że film jest zły, tylki jest tak uproszczony, że nie umywa się do książki. Niestety.

ocenił(a) film na 9
Witek_13

ale wiesz że to forum filmowe? i oceniamy tu filmy, a nie to czy film czy ksiązka jest lepsza albo czy film dobrze oddaje książke

ocenił(a) film na 9
mixererunio

Ja np. nie lubie filmów o tematyce okrętów podwodnych ale ten był świetny, najlepsza sensacja jaką widziałem od lat!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones