PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858697}

Wilk na 100%

100% Wolf
5,6 602
oceny
5,6 10 1 602
Wilk na 100%
powrót do forum filmu Wilk na 100%

Co za idiota wymyślił ta bajke . Horror dla dzieci. Ciemne pomieszczenia więzienia lochy i sadyzm.
Dzieci 4 letnie 2 dziewczynki baly się cały seans . 5 latka tak samo...

Sadyzm I strach nie powinno być puszczane w kinach dla dzieci.

To film chyba dla nastolatków.

Rodzice również cierpią na tej bajce !!! Okropieństwo.

Humor 0 animacja ujdzie fabuła beznadziejna....

nowakmaciej_filmweb

Film jest od 5 roku życia to raz, a dwa - kto normalny każe dzieciom oglądać film do końca jak się boją? Trzeba było wyjść z kina i tyle.

filmwatcher_00

Oczywiście że wyszliśmy!!! Po scenie że psy przerobią na peruki... to było już za dużo. KTO NORMALNY KRĘCI TAKIE BAJKI I KUSI SŁODKIM TRAILEREM DZIECI!!! JA jestem normalny dlatego napisalem ta recenzje by inni nie musieli tracic czasu. I nie dali się nabrac na trailer. aby inne dzieci nie oglądały tej chały. Film nie jest od 5 roku życia. 6 latka się bała ... jak dla mnie to film do zdjęcia z kina. Tego nie powinno się puszczać i nazywać bajka. Bo ona nic nie wnosi. Żadnej wartości ani zabawy. Tylko strach i niezrozumiałe przez dzieci treści... polecam idz się przekonaj a nie oceniaj Mnie.

nowakmaciej_filmweb

Chłopie widocznie mało bajek oglądałeś. W dalmatyńczykach pewna Pani chce sobie zrobić z psów futro. W Toy Story chłopiec chce wysadzić zabawki w powietrze, a w Smerfach gargamel chce zrobić z nich zupę... Moje dzieci oglądały tą bajkę beż żadnych problemów i mówiły, że fajna dlatego się dziwie.

filmwatcher_00

Dalmatyńczyki, smerfy , Toy story to są ładne bajki. Klasyki. Jaka przemoc stary. Czarbi bohaterowie jasno określeni i z humorem. Straszą. Polecam to obejrzeć zanim napiszesz kolejną krytyczną uwagę i sie zastanowić do czego dochodzi w kinach Że zamiast puszczać piekne film bajki jak np. " wilcza Gromada " który mimo watachy wilków i czarnych charakterow 4 latki oglądają z rumiencami na buziach i śpiewają piosenki z filmu. ( na apletv polecam ) W kinach zaś od dluszego czasu puszczają dzieciom takie gowno. Oparte na strachu elektronice i beznadziejnej fabule. Serio takich bajek rzeczy nie powinno się puszczać. Bo to brzydkie tandetne i żadnego morału prócz strachu i przemocy nie niesie. A wymienione przez ciebie Bajki już owszem. Jeśli tego nie widzisz widocznie napisałeś by się pokłócić i nie przemyślałeś tego albo nawet nie masz dzieci ;))

ocenił(a) film na 7
filmwatcher_00

cukierkowy świat , a jednak jeśli pańskie "dziewczynki" są oswojone ze słowami "IDIOTA", "GÓWNO" itp. to współczuję NORMALNOŚĆI ... morał? wiele, chyba był pan, pana językiem "niedoruchany" , że nie zauważył mnogości morałów w tej bajce:
1. nie osądzać po pozorach
2. szanować nawet tych, którzy wydają się brzydcy
3. poświęcać uwagę dzieciom na to by je poznać i spełniać ich potrzeby, ale w granicy rozsądku (a nie dać im telefon czy cokolwiek, żeby tylko były zajęte i nie przeszkadzały)
4. nie taki wilk straszny jak go malują - wilkołaki ratowały ludzi z pożarów
5. KARMA wraca !!!
6. Uważaj jak przechodzisz przez ulicę
itd.

Izabela91xD

Nie rozumiem nic z tego co Pani do mnie pisze. Przepraszam.

Każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat tej bajki . Dla mnie jest beznadziejna . Ciesze się , że znalazła się osoba która zrozumiała przekaz tego arcydzieła wiec.

Izabela91xD

Szanuje Pani opinie i rowniez osobę zgodnie z 2 punktem morału :)

filmwatcher_00

Tak też uczyniliśmy. Czytaj że zrozumieniem. Nie powinien być od 5 jak starsze dzieci się boją...

ocenił(a) film na 7
nowakmaciej_filmweb

Z tego co widzę napisałeś "4"... To chyba mniej niż 5... Może nie znam się na matematyce....
"U Grimmów dowodem na śmierć Śnieżki, który ma przynieść myśliwy, są płuca i wątroba, zastąpione przez litościwego mężczyznę wnętrznościami dzika"

Izabela91xD

Widziałem straszniejsze bajki jednak nie poszedłem na nie z 4 latkami. Tu film był reklamowany jako rodzinny film również dla 4 latków w kinie. Stąd.moja krytyczna opinia napisana emocjonalnym językiem po wyjściu z kina. Ale patrząc dzisiaj w sumie ma Pani rację . bajka jqk bajka . Słaba. Starszym może się podobać bo jest w niej przemoc i straszenie eksperymentami. I współczesna elektronika. Przemyślenia na temat innych dzieł totalnie bez sensu I nie trafione . Mówmy o tym hicie

ocenił(a) film na 7
nowakmaciej_filmweb

Hahahahah Ja w wieku 6 lat widziałam laleczkę Chucki i to był horror, zwłaszcza, że nigdy nie lubiłam lalek. To RODZIC powinien znać swoje dzieci, oswajać je ze zwalczaniem lęku.... na starość będą panikowały z byle powodu... w "jak wytresować smoka", chłopiec na końcu traci nogę, w "Królowa śniegu" też nie jest wesoło.... a "dziewczynka z zapałkami" ? to dopiero straszne...
Na byłam z trzylatką, która się śmiała, a ja byłam zniesmaczona bąkami i siusianiem...
Wg Pana poglądu to większość rzeczy powinna być zakazana łącznie z pistoletami zabawkami...
Zniewieściałe pokolenia się szykują i tyle.... w 1940 10-latki walczyły o wolność i widziały śmierć na żywo, to dopiero dramatyczne dzieciństwo...

Izabela91xD

Nie wyraziłem żadnego takiego poglądu który jest mi tu zarzucany. Pani opinie sa nadinterpretacjami .
Skupmy się na pisaniu o tej bajce. Proszę o Pani recenzje a nie krytykowaniu mojej osoby .

ocenił(a) film na 7
nowakmaciej_filmweb

W ogóle język Pana wypowiedzi jest dramatyczny, ale widocznie używanie obraźliwych epitetów to teraz norma, tak samo jak zrzucanie odpowiedzialności i roszczeniowość "darmowe wszystko Darmowe, wizyta u psychologa rodzinnego, darmowe wszystko darmowe"

Izabela91xD

O czym Pani tu pisze ?? Jaki agresywny język ? A Pani co sobą reprezentuje atakujac moja osobę. Nie rozumiem tej agresji.

ocenił(a) film na 5
nowakmaciej_filmweb

Tak się dzieje, gdy rodzice nie umieją uczyć dziecka jaki jest na serio świat. W tej bajce nie było nic, czego bym nie pokazał swojemu dziecku. No, ale zawsze znajdą się jacyś słodko pierdzący.

ocenił(a) film na 2
nowakmaciej_filmweb

Fajny z Ciebie gość @nowakmaciej ja też tak uważam o filmie. Nie dla małych dzieci!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones