PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469918}

Wilk

Varg
6,3 803
oceny
6,3 10 1 803
Wilk
powrót do forum filmu Wilk

Ciekawy film, ciekawy temat i scenariusz.No i dobra gra aktorów!!!!!

ocenił(a) film na 7
gsob

Tak widziałem ten film chłopak zabija wilka i robi się z tego dobry kryminał byłem zdziwiony tak z błahej historii by wydawało reżyser zrobił film który ogląda się z zaciekawieniem7/10.

kinoman85

zgadzam sie, film znakomity, a temat filmu wydawalo by sie ze nieciekawy, ale piekne widoki, motywy ochrony zagrozonego gatunku, piekny film, i w koncu cos nowego w tv :) bo jak 95% filmow w tv to kino amerykanskie ktore juz mi sie przejadło

gsob

Ostatnio oglądałem na HBO, ale właśnie temat zabitego wilka i wielkiego szumu wokoło tego zdarzenia odepchnęły mnie i zmieniłem kanał. Może należy mu dać jeszcze jedną szansę...

cokane87

Zdecydowanie dać szansę, temat niby błahy, ale film naprawdę nie nudzi. HBO jeszcze go pokazuje :)

ocenił(a) film na 8
gsob

Mnie także się podobał.
Chociaż był dość przygnębiający.
Piękne widoki i zwierzaki.
Muzyka też była odpowiednia...

Szkoda tylko, że ludzie tak bezmyślnie zabijają zwierzęta :( I to tak ogólnie. Przecież gdyby kiedyś nie polowali na (w tym przypadku) wilki, tylko dla skór=zysku to nie byłoby takich problemów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones