PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687878}
4,7 990
ocen
4,7 10 1 990
6,0 2
oceny krytyków

Willow Creek
powrót do forum filmu Willow Creek

Ale o co chodzi ?

ocenił(a) film na 6

Kim była ta gruba baba, która pokazała się już na sam koniec filmu ? Na pewno była to ta kobieta, która szlochała, ale kim ona jest ? Czy ona była tą wielką stopą czy jak ?

patros45

Wydaję mi się, że to była ta zaginiona kobieta ze zdjęcia , które wisiało, w barze, gdy para dotarła na początku do miasteczka. Może ktoś ją kiedyś uprowadził i zdziczała w tym lesie, albo sama zabłądziła i postradała rozum? Nie wiem,to tylko takie moje przypuszczenia...ale to co było później,tego nie rozumiem, wskazywałoby na niedźwiedzia,cóż,pewnie mamy sami się domyślać i np. Stwierdzić , że ta zaginiona kobieta przynależała do wielkiej stopy a nawet z nią żyła :P

ocenił(a) film na 6
Monica_7

W sumie, większość by mógł denerwować fakt, że w filmie są jakieś niedopowiedzenia, że nie wszystko jest " podane na tacy". Dla mnie w tego rodzaju filmach to jest zaleta. Jest to plusem, bo po seansie film nadal tkwi w głowie i można spekulować nad dalszym ciągiem wydarzeń. Podobna sytuacja była w It Follows,

ocenił(a) film na 6
patros45

"Jest to plusem, bo po seansie film nadal tkwi w głowie i można spekulować nad dalszym ciągiem wydarzeń." -Zgadzam się, akurat w tym filmie jest to plusem.Nie powiem chciałem zobaczyć wielką stopę, ale tak na prawdę pokazanie wielkiej stopy w tej produkcji zepsułoby cały urok tego filmu.

ocenił(a) film na 5
patros45

Cholera, właśnie sam założyłem podobny temat. Nauczka na przyszłość, żeby wcześniej czytać inne posty, heh. Wytłumaczenie, jakoby była to zaginiona kobieta, którą zbałamucił i przywłaszczył sobie Wielka stopa, jest kuriozalne, ale całkiem prawdopodobne;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones