plakat filmu Wiosła w dłoń, Charlie Brown

Wiosła w dłoń, Charlie Brown

Race for Your Life, Charlie Brown
6,8 64
oceny
6,8 10 1 64
37
chce zobaczyć
{"type":"film","id":98026,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wios%C5%82a+w+d%C5%82o%C5%84%2C+Charlie+Brown-1977-98026/tv","text":"W TV"}]}
Wiosła w dłoń, Charlie Brown
  • Chili - https://pl.chili.com

    wypożycz / kup
    od 9,90 zł


Trzymaj kciuki za gang Fistaszków! Rusza wakacyjny autobus! Następny przystanek to "Obóz Odludzie", tam dzieciaki z gangu Fistaszków będą musiały zmierzyć się z czymś o wiele groźniejszym niż niesforny maszt namiotu! Po przeciąganiu liny, wyścigach w workach i gimnastyce o świcie Charlie Brown z ferajną staje przedTrzymaj kciuki za gang Fistaszków! Rusza wakacyjny autobus! Następny przystanek to "Obóz Odludzie", tam dzieciaki z gangu Fistaszków będą musiały zmierzyć się z czymś o wiele groźniejszym niż niesforny maszt namiotu! Po przeciąganiu liny, wyścigach w workach i gimnastyce o świcie Charlie Brown z ferajną staje przed poważniejszym wyzwaniem. Banda obozowych zgrywusów chce im dać porządny wycisk pokonując ich we wszystkich konkurencjach. Plan rywali jest prosty - oszukiwać! Rzeka przygód, morze śmiechu, a czasem zimny prysznic wrażeń. Oto, co czeka każdego, kto razem z Fistaszkami ruszy w dół dzikiej rzeki. U kresu podróży na zwycięzców czeka nagroda, ale by ją zdobyć, dzieciaki będą musiały wykazać się pomysłowością, zaradnością, odwagą i zespołowym działaniem. Myślisz, że im się uda? Trzymaj za nich kciuki!

Wiosła w dłoń, Charlie Brown zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.