PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98026}
plakat filmu Wiosła w dłoń, Charlie Brown

Wiosła w dłoń, Charlie Brown

Race for Your Life, Charlie Brown
6,8 66
ocen
6,8 10 1 66
Wiosła w dłoń, Charlie Brown

Trzymaj kciuki za gang Fistaszków! Rusza wakacyjny autobus! Następny przystanek to "Obóz Odludzie", tam dzieciaki z gangu Fistaszków będą musiały zmierzyć się z czymś o wiele groźniejszym niż niesforny maszt namiotu! Po przeciąganiu liny, wyścigach w workach i gimnastyce o świcie Charlie Brown z ferajną staje przedTrzymaj kciuki za gang Fistaszków! Rusza wakacyjny autobus! Następny przystanek to "Obóz Odludzie", tam dzieciaki z gangu Fistaszków będą musiały zmierzyć się z czymś o wiele groźniejszym niż niesforny maszt namiotu! Po przeciąganiu liny, wyścigach w workach i gimnastyce o świcie Charlie Brown z ferajną staje przed poważniejszym wyzwaniem. Banda obozowych zgrywusów chce im dać porządny wycisk pokonując ich we wszystkich konkurencjach. Plan rywali jest prosty - oszukiwać! Rzeka przygód, morze śmiechu, a czasem zimny prysznic wrażeń. Oto, co czeka każdego, kto razem z Fistaszkami ruszy w dół dzikiej rzeki. U kresu podróży na zwycięzców czeka nagroda, ale by ją zdobyć, dzieciaki będą musiały wykazać się pomysłowością, zaradnością, odwagą i zespołowym działaniem. Myślisz, że im się uda? Trzymaj za nich kciuki!

Wiosła w dłoń, Charlie Brown zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

dystrybucja
ITI Home Video
studio
Bill Melendez Productions / Charles M. Schulz Creative Associates (współudział) / Lee Mendelson Film Productions / więcej
tytuł oryg.
Race for Your Life, Charlie Brown
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.