Film

1996 1 godz. 31 min.
4,1 5 263
oceny
4,1 10 1 5263
783
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}
{"id":"11727","linkUrl":"/film/Wirus-1996-11727","alt":"Wirus","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/17/27/11727/7533102.2.jpg"}
W sieci komputerowej pewnego szpitala pojawia się wirus, który wywołuje sporo zamieszania. Jego twórca zapowiada w... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

W sieci komputerowej pewnego szpitala pojawia się wirus, który wywołuje sporo zamieszania. Jego twórca zapowiada w najbliższym czasie "zakażenie" innych kluczowych dla życia kraju instytucji, w tym warszawskiej giełdy. Tajemniczy szaleniec rzeczywiście wprowadza wirus do krajowego systemu bankowego, paraliżuje system sterowania pociągów iW sieci komputerowej pewnego szpitala pojawia się wirus, który wywołuje sporo zamieszania. Jego twórca zapowiada w najbliższym czasie "zakażenie" innych kluczowych dla życia kraju instytucji, w tym warszawskiej giełdy. Tajemniczy szaleniec rzeczywiście wprowadza wirus do krajowego systemu bankowego, paraliżuje system sterowania pociągów i samolotów. Podejrzenia padają na trzydziestoletniego Michała (Cezary Pazura), informatycznego geniusza i właściciela małej firmy komputerowej. Czy zagubiony i nieszczęśliwy w życiu rodzinnym Michał zdoła dowieść, że jest niewinny?

studio
Gambit Production / Héritage Films
inne tytuły
Autor scenariusza, Maciej Ślesicki wycofał swoje nazwisko z czołówki filmu z powodu licznych ingerencji w treść tekstu pierwotnego.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.