PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712145}

Wizyta

The Visit
6,1 57 754
oceny
6,1 10 1 57754
5,9 20
ocen krytyków
Wizyta
powrót do forum filmu Wizyta

Film

ocenił(a) film na 8

Film bardzo podziałał na moją psychikę, sceny przedziwnego zachowania dziadków budzily we mnie większy niepokój niz oglądanie demonów i zjaw w filmach Jamesa Wana.
Jednak szkoda, że juz prawie na samym początku filmu domyśliłam sie, że to nie są autentyczni dziadkowie dzieci - scena gdy pewien mężczyzna przyszedł do ich domu z zapytaniem, dlaczego nie pojawiają się w przychodni.
Film uważam za godny obejrzenia, szczególnie jak jest się samemu w domu;)
Jeśli ktoś lubi tego rodzaju kino to serdecznie polecam "436 mieszkańców" - multum dziwnych sytuacji, zachowania ludzi są równie przerażające jak w Wizycie.

ocenił(a) film na 6
natissx

Nie porównałbym "436 mieszkańców" do "Wizyty" ;) Jednak jeśli lubisz filmy z tajemniczymi miasteczkami to polecam: "Wioska przeklętych" są wersje z 1960 oraz 1995, polecam bardziej oryginał, jednak może Cię odstraszyć stylistyka filmu oraz biało-czarny obraz jednak pamiętaj że wtedy horror to coś o wiele, wiele więcej niż jump scare. Kolejny to "Żony ze Stepford" z 1975, nie widziałem wersji z 2004, jeśli zdecydujesz się obejrzeć to nie miej mnie za seksistowską świnie :D Jest jeszcze "Dzieci kukurydzy" z 84' ale to pewnie już znasz. Na koniec polecam "Kult" z 73' chociaż ta z 06' też mi się podobała, mimo krytyki. Z tych wszystkich filmów chyba najlepszy

Jednak jeśli chodzi o coś bliższego "Wizycie" to polecam "Dziecko Rosemary" z 1968 R. Polańskiego, jeden z nielicznych filmów zeszłej epoki kinematografii który aż tak mnie zafascynował, klasyk, wielkie dzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones