film

Więzienne prawo dżungli

La Modelo w Bogocie
2001

1h
7,0 2  oceny
7,0 10 1 2
Jak głosi nazwa centralnego więzienia w Bogocie, ma być ono modelowym zakładem karnym. Tymczasem to miejsce odosobnienia przewidziane dla 2400 więźniów jest... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Dokumentalny
Więzienne prawo dżungli zobacz zwiastun

produkcja Francja

premiera

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! Dodaj obsadę i twórców

Jak głosi nazwa centralnego więzienia w Bogocie, ma być ono modelowym zakładem karnym. Tymczasem to miejsce odosobnienia przewidziane dla 2400 więźniów jest ponaddwukrotnie przepełnione. Liczbę odsiadujących tu różne wyroki szacuje się na około 5000. Więźniowie odbywają kary w opłakanych warunkach, często urągających godności ludzkiej, choć trzeba przyznać, że nie wszyscy mają powody do narzekań.

TOP filmy z roku...
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • Zobacz wszystkie lata
Filmy dostępne na...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jest w TV!!!!

użytkownik usunięty

Jeżeli ktoś posiada kanał Viasat Explorer,dokument jest na nim do obejrzenia