PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468742}
3,2 19 327
ocen
3,2 10 1 19327
2,0 6
ocen krytyków
Wojna żeńsko męska
powrót do forum filmu Wojna żeńsko-męska

i na większość polskich komedii z ostatnich lat z tymi samymi niemalże aktorami? Czego się spodziewacie? I taki właśnie ten film jest. Ode mnie mocne 1/10 :)

ocenił(a) film na 1
87Billie_Jean

Problemem nie są aktorzy, bo niektórzy mają za sobą świetne role. Tylko tego co obecnie wypisują polscy scenarzyści. Takiego gniota to dawno nie widziałem, aż boję się zerknąć na filmy typu "jak się pozbyć celulitu" czy "wyjazd integracyjny"

użytkownik usunięty
87Billie_Jean

Dla mnie 1/10 to i tak za dużo, bo jeden to liczba przedstawiająca jakąś wartość. A film nie ma żadnej wartości.
Czegoś równie obrzydliwego dawno nie widziałem. Nawet Ciacho, w którym początkowa scena z Karolakiem doprowadziła mnie niemal do wymiotów nie jest w całości tak wstrętne.

użytkownik usunięty
87Billie_Jean

Dokładnie wystarczy popatrzeć na obsadę, by wiedzieć czego się spodziewać. Ludzie zacznijcie używać szarych komórek. Jak widzicie "modnych" aktorów takich jak: Szyc, Karolak, Żmuda itp w filmie to już wiadomo, że na taki film nie warto iść. Po prostu nie chodzić na to gówno i mówić znajomym, by też nie chodzili. I dać jedyneczkę dla świętego spokoju... :D

Buahaha co racja, to racja :D Tego filmu co prawda jeszcze nie widziałam ale dziś zamierzam nadrobić straty. Pewnie pożałuję ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones