PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468742}
3,2 19 327
ocen
3,2 10 1 19327
2,0 6
ocen krytyków
Wojna żeńsko męska
powrót do forum filmu Wojna żeńsko-męska

Po paru tygodniach od obejrzenia filmu i zaniemówienia z powodu jego skrajnego
debilizmu jedyne co mogę to zebrać się na ten prosty wniosek.

Mam tylko kilka sugestii do twórców tego dzieła:

Pani Hanno Samson - niech Pani sprzeda komputer, maszynę do pisania, pozbędzie się
wszystkich przedmiotów, które mogłyby posłużyć Pani do napisania czegokolwiek, a
następnie zamknie się w kuchni i jak na pozbawioną rozumu kobietę przystało nigdy z
niej nie wychodzi. Przygotowywanie posiłków mężowi i dzieciom oraz zajmowanie się
domem potrafią wypełniać całe dnie. W Pani sytuacji to najlepsze co można zrobić.

Panie Łukaszu Palkowski - nie wiem co Pan palił przez 4 lata pomiędzy premierą
"Rezerwatu" a tego filmu, ale proszę natychmiast przestać. Takiego upadku w historii
polskiego kina nie doświadczył żaden z reżyserów, których znam.

Pani Soniu Bohosiewicz, Panie Tomaszu Karolaku i Panie Tomaszu Kocie -
zastanawialiście się nad zakończeniem karier? Jeśli nie to gorąco polecam zrobić to
teraz, a przynajmniej możliwie szybko, by nie przyczyniać się jeszcze bardziej do upadku
polskiej kinematografii.

Panie Krzysztofie Ibiszu - po Pańskich występach w filmach i programach rozrywkowych
a'la kuba wojewódzki (napisane celowo z małych liter) dowodzi Pan tezie, że im człowiek
starszy tym głupszy.

użytkownik usunięty

Podpisuje się wszystkimi kończynami mogącymi się podpisać

Nie obrażaj Polaków, bo to złe określenie. Takie rzeczy może tylko LEWAK wymyślić.

ocenił(a) film na 10

Co za idiota pisal ten komentarz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones