PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843465}

Wojna o jutro

The Tomorrow War
6,1 20 873
oceny
6,1 10 1 20873
6,0 7
ocen krytyków
Wojna o jutro
powrót do forum filmu Wojna o jutro

Pomijając już wszystkie mankamenty filmu - co się stało z tymi, którzy przybyli z przyszłości?
Spotkali swoich rodziców i samych siebie?
Niby była uwaga, że jak przybyli, to jeszcze nie żyli, ale przecież "czas to rzeka, która płynie tylko w jedną stronę", więc za jakiś czas będą świadkami własnych narodzin, a potem będą równocześnie młodzi i starzy...
Młodsza wersja zapali świeczkę na grobie starszej, czy wywali jakiegoś "bluescreena" w 2053 roku?...
Tyle pytań i żadnych odpowiedzi... :)

kotlet4ever

Jak wynika z seansów Terminatora, Powrotu do Przyszłości i Avengers Endgame. Stworzyli oni nowa linię czasu. W tej linii nawet jakby "stary" zabił "młodego" siebie, to nic się nie stanie. Oni już sie urodzili, dorośli, teraz mogą za te x lat stanąć do walki razem. Bedzie walczył Jaś co ma 30 lat i Jaś co ma 50 lat.

ocenił(a) film na 5
Pawel_k

Ok.
Ale w tym filmie akurat inaczej tłumaczą "linię czasu" i dlatego mi coś tu nie pasuje :)

ocenił(a) film na 4
Pawel_k

Stworzyli nową linię czasu... Aha, no tak, no przecież... A co się stało ze starą linią czasu?

ocenił(a) film na 4
Sony_West

A co się niby powinno dziać? Są jakieś zasady linii czasowych? Jest jakiś spis reguł podróży w czasie?

ocenił(a) film na 10
kotlet4ever

Ale ze jaki mlody i stary i ze sie spodkaja? O kim mowa bo nie załapałem.
O tych z przyszłości co zostali w przeszłości? Podejzewam że ich juz nie ma bo w przyszlosci nikt z nikim nie walczy ;)

ocenił(a) film na 5
yuulorde

No kurde... nawet nie podejrzewałem, że ktoś z przyszłości odpisze na mój komentarz!
Niby język podobny, ale kompletnie niezrozumiały dla mnie, bo jestem z tych "starych czasów"...
Ale jakoś to wytłumaczę - ta murzynka na końcu filmu, co jeszcze nie żyła na początku filmu to jednak żyła na samym końcu filmu.
I z nikim nie walczyła (bo potem nie było z kim)
A jednak ona była!
To skąd ona była i dlaczego?

ocenił(a) film na 7
kotlet4ever

Ci z przyszłości, stali się "kopiami" samych siebie. Gdyby się spotkali ze swoją młodszą wersją, nic by się nie stało, nic by nie wybuchło. W filmie "Looper" faktycznie była pokazana hipoteza która nie zakłada istnienia równoległych wersji rzeczywistości.

ocenił(a) film na 5
Mabakay

W tym filmie zupełnie inaczej to tłumaczą - obejrzyj go jeszcze raz...
Skoro czas to jest rzeka, która płynie tylko w jedną stronę, i nikt żyjący w przeszłości nie może "skoczyć" w przyszłość (żeby nie spotkać samego siebie) to dlaczego to działa odwrotnie?
Zupełnie bez sensu...
Bo przecież taki ktoś w ogóle nie mógłby istnieć zgodnie z tą logiką.
Więc jakby mógł "wrócić"? :)
I na dodatek zostać w przeszłości skoro w ogóle nie istniał? :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones