PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843465}

Wojna o jutro

The Tomorrow War
6,1 20 990
ocen
6,1 10 1 20990
6,0 7
ocen krytyków
Wojna o jutro
powrót do forum filmu Wojna o jutro

Czemu wysylaja ludzi do przyszlosci przeciez jest wytlumaczone , ale ludzie ciezka glowka pracuja.
Otoz w przyszlosci zostalo ok 500 tys ludzi tylko gdzie w terazniejszosci posiadamy 7 miliarda+ jest roznica czy nie?

Zeek_One

No jest różnica ale nie wiem o co ci chodzi.

ocenił(a) film na 5
Zeek_One

Do przyszłości wysyłają rekrutów którzy i tak by umarli przed "inwazją" eh :-/

borsuk96

To tez ty napisales ktorych wysylaja , a ja dlaczego :)

Zeek_One

Jesteś świeżo po lobotomii?

ocenił(a) film na 8
Zeek_One

Nie chce mi się pisać od nowa więc skopiuję.
"PS. A no i najbardziej denerwuje mnie fakt, że wysyłali starych, doświadczonych naukowców, którzy nie mieli pojęcia jak przeżyć na wojnie, a mogli nauczyć dzieciaków czegoś przydatnego lub znaleźć rozwiązanie problemów, ale nie no przecież powysyłali ich, bo za X lat mogliby sobie zginąć oczywiście tylko gdyby ci z przyszłości nie wyjawili daty i sposobu śmierci, no bo bez jaj chyba na wszystkie przyczyny śmierci można by zaradzić, no może z wyjątkiem raka, ale no na tym to się nie znam więc nwm.

Nie mówiąc już o tym, że wysłali ich wcześniej niż planowano w momencie tuż przed bombardowaniem i tylko po to by większość zginęła bezsensownie przy "lądowaniu"..."

ocenił(a) film na 4
Zeek_One

Chodziło o to, żeby te 7 miliardów wysłać, żeby też zginęli, póki   jeszcze żyją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones