Film

In Tranzit

2008 1 godz. 53 min.
6,1 1 826
ocen
6,1 10 1826
1 394
chce zobaczyć
{"id":"358483","linkUrl":"/film/Wojna+uczu%C4%87-2008-358483","alt":"Wojna uczuć","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/84/83/358483/7296490.2.jpg"}
Oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o niemieckich jeńcach wojennych, którzy tuż po wojnie trafiają do... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o niemieckich jeńcach wojennych, którzy tuż po wojnie trafiają do sowieckiego obozu przejściowego kierowanego przez kobiety. Mężczyźni, którzy do niedawna byli oprawcami, doświadczają nieludzkiego poniżenia, stykają się z otwartą wrogością i nienawiścią ze strony pilnujących ich kobiet.Oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o niemieckich jeńcach wojennych, którzy tuż po wojnie trafiają do sowieckiego obozu przejściowego kierowanego przez kobiety. Mężczyźni, którzy do niedawna byli oprawcami, doświadczają nieludzkiego poniżenia, stykają się z otwartą wrogością i nienawiścią ze strony pilnujących ich kobiet. Strażniczki więzienne mszczą się w ten sposób za wszystkie krzywdy, jakie wyrządzono im i ich bliskim podczas II wojny światowej. Z biegiem czasu blizny zdają się goić i kobiety zaczynają dostrzegać w więźniach ludzi tak samo pokrzywdzonych przez los, jak one same. Nienawiść stopniowo słabnie, ustępując miejsca rodzącemu się współczuciu, a nawet miłości.

studio
Thema Production (przedstawia) / Peace Arch Films (współudział)
data produkcji
2008
tytuł oryg.
In Tranzit
inne tytuły
Wojna uczuć Polska
По этапу Rosja
Po etapu (zapis łaciński) Rosja
In Tranzit Australia Kanada Irlandia Nowa Zelandia
Więcej...
W scenie zbiorowej pod prysznicem jeden ze stojących w tyle jeńców wojennych ma ubrane kąpielówki podczas, gdy rozkazano wszystkim rozebrać się do naga.
Niektóre ze strażniczek mają ubrane letnie furażerki, a powinny mieć ubrane, jak pozostałe strażniczki, czapki uszanki, które obowiązują w umundurowaniu zimowym.
Zdjęcia kręcono w Petersburgu (Rosja).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Mam wrażenie, że

  Karokow ocenił(a) film na 9

  większość osób nie wie o co chodzi w tym filmie i jak kiedyś było. Nie mam praw do stwierdzania, jak pewnie wszyscy z was do oceniania aktorów, ale co jak co. Vera Farmiga wcieliła się w rolę w 100%, oczywiście moim zdaniem.

  5
  • Grzeczni chłopcy i dobrze wychowane panienki

   katkanna ocenił(a) film na 2

   Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  • Dobry film, a w dodatku historia podobno prawdziwa.

   IrenaSz ocenił(a) film na 8

   Film trudny, sytuacja daje wiele do myślenia, ale aktorzy ... ! John Malkovich - dla niego samego warto zobaczyć ten film.

   2
   • ???

    Unfaithful ocenił(a) film na 5

    Ciężko mi uwierzyć ze film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Sowieckie kobiety stracily cale rodziny przez Niemcow, były przez nich gwałcone, upokarzane. Film wydaje sie byc nierealny wrecz smieszny, kiedy brataja sie z niemcami po kątach. Swietna gra Malkovicha.

    3
    • To nie film wojenny, tylko ......

     użytkownik usunięty

     film w głównej mierze o ludziach po wojnie. Nie jest to kino akcji , wiec stąd też moim zdaniem takie zaniżane noty, film spokojny , pokazuje pokręcone nieopanowane uczucia, istna "Wojna Uczuć" Nie zgodzę się , ze film nudny bo niby dlaczego? To nie jest Stalingrad? Bardziej w ... więcej

     2