PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646687}

Wojownicze żółwie ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles
5,9 50 664
oceny
5,9 10 1 50664
4,3 10
ocen krytyków
Wojownicze żółwie ninja
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja
LeeHarveyOswald1986

A tu inny wygląd żółwi

http://www.movieweb.com/news/new-teenage-mutant-ninja-turtles-get-a-classic-make over

druga wersja mi się bardziej podoba

patryks83

Czyli ta z innymi nosami.

patryks83

w drugiej wyglondają bardziej ludzko

ocenił(a) film na 3
LeeHarveyOswald1986

Też mi się nie podoba ich wygląd, w tych starych filmach wyglądały o niebo lepiej, tu jak jakieś mutanty z syndromem.. czegoś.

n8n

Mnie bardziej pod Corky Tatchera podchodzi, ale może mieliśmy to samo na myśli. Nie obrażając nikogo.

ocenił(a) film na 3
LeeHarveyOswald1986

Tak, właśnie o tę postać mi chodziło :)

LeeHarveyOswald1986

Plakaty są super ,ale trailer przeraża. Nosy ,usta i te mangowe oczy...koszmar!

LeeHarveyOswald1986

Również nie podobają mi się. Jednak nie ma to jak te żółwie z lat 90. Był klimat, żywi aktorzy. Teraz napakują efektów.. niebawem na ekranie nic już nie będzie prawdziwe. Będą kręcić pusty zielony pokój. Porażka. Ja tego filmu napewno zobaczyć nie chcę

LeeHarveyOswald1986

Bay rozpoczyna gwał na kolejnych postaciach z kreskówek z dzieciństwa wielu ludzi. To zaledwie początek.

crazy_race

Bay jest tylko producentem.

Darkfett

To wystarczy producent ma największy wpływ na końcowy kształt filmu. Nie jest "tylko producentem" jest "aż producentem".

użytkownik usunięty
LeeHarveyOswald1986

Bay jedyne w czym jest dobry to w robieniu efektywnej rozwałki. Pod względem postaci, już widać totalną destrukcję oryginału.

Jeden z żółwi wygląda jak upośledzony. Shreder też widzę zmiany na gorsze. A Megan Fox jako April to już największy kop w jaja dla wszystkich miłośników oryginału. Z naturalnej, rudowłosej piękności zrobił plastikową, laleczkę Megan Fox, którą jak rozumiem pan Bay wpieprzać będzie od czasów transmorfes w każdą swą produkcję.

Naprawdę nie można było znaleźć dziewczyny, która wyglądałby tak? http://velhaonda.files.wordpress.com/2013/02/april_daverapoza-e1361544067912.jpg

Byłbym jeszcze w stanie zrozumieć, to, że nie dostałby zółtego wdzianka, bo na dzisiejsze czasy wyglądałby to dziwnie, ale nie całkowite odejście od wyglądu.

Fox jak April, to zmiana na gorsze.

U Baya nic mnie już nie zdziwi. Jeden z redaktorów filmwebu słusznie nazwał go dresiarzem Hollywoodu. Robienie efektywnego, kina rozrywkowego bez większych ambicji to jedno, ale poszanowanie oryginału jakieś powinno być, to naprawdę nie jest jakieś straszne wymaganie. W przeciwnym razie wychodzi na to, że dostajemy film, który poza nazwą nie ma nic wspólnego z pierwowzorem a chyba nie o to chodzi?


Kino rozrywkowe z poszanowaniem postaci pokazuje Marvel. Poza Mandarynem postacie są wiernie odwzorowane, pod względem wyglądu mamy nawet parę idealnych wręcz postaci- Downey jr jak Stark, Johanson jako Black Widow, czy Thor w wykonaniu Hemsworth'a.

Bay to twórca- pustak, dla którego liczą się tylko efekty, wybuchy i sieczka i szcza bez poszanowania na pierwowzór

ocenił(a) film na 6

Z niewiadomych powodów, Mikaeli nie było w Dark of the Moon, co trochę popsuło całą trylogię. Teraz jednak powraca niczym Batman po 8 latach, w tym wypadku po bodajże 6 ;p

Może Bay uznał z Fox, że świat nie powinien się dowiedzieć o pewnych sprawach, więc usunęła się w cień, żeby Bay miał pole do popisu. Tymczasm, kiedy powstaje nowe zło, Fox zostaje przyzwana i razem stawią czoła niezadowolonym widzom.

Cóż, film i tak będzie lepszy niż te poprzednie, ale szkoda rzeczywiście, że April musi zagrać Fox. Tutaj pasowałaby bardziej skromna dziewczyna.

Wystarczyło bym (dla mnie) by April zagrała jakaś rudowłosa dziweczyna, a samej megan fox (to nie przypadek że napisane z małych liter) nienawidze i to właśnie ta aktorka była jednym z nielicznych minusów transformers.

ocenił(a) film na 5
LeeHarveyOswald1986

Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze czytał wypowiedź Lairda na temat wyglądu żółwi

lilikokos

Podaj linka, jak możesz?

ocenił(a) film na 5
LeeHarveyOswald1986

http://www.comicbookmovie.com/fansites/nailbiter111/news/?a=97678

LeeHarveyOswald1986

Żółwie są po prostu grubsze od tych z kreskówek i mają inaczej (według mnie lepiej) zrobione NOSY. :/

tymon_i_filmy

Nie przypominam sobie w kreskówkach ich nosów ,a juz na pewno usta wygladaja absurdalnie.

Ottiss14

Bo mieli jakieś bulwy czy coś zamiast nosów
http://2.bp.blogspot.com/-CrHqUFQx9Qo/UX78yRzosPI/AAAAAAAALYs/iZZ3yD_Rplk/s1600/ cartoon-turtles.png
Usta są normalne - nie wiem o co ci chodzi

tymon_i_filmy

Żółwie nie mają ust. Te prawdziwe i te z komiksu.

ocenił(a) film na 4
LeeHarveyOswald1986

Obleśne, ohydne, upośledzone. I do tego jak "murzyni z getta".

shamar

To swoja droga. Zatrudnili Bialych ,żeby gadali jak murzyni.

ocenił(a) film na 4
Ottiss14

To może chcą się narazić na proces o rasizm? ;)

ocenił(a) film na 3
shamar

Takie jakie powinny być. Warto wiedzieć że w pierwowzorze (komiksowe)TMNT, były dość brutalne i dział się tam srogi rozp... Szkoda, że Bay nie poszedł tą drogą
http://imgur.com/YClACOk

ocenił(a) film na 4
Hawkarooney

A teraz wklej obrazki z pierwszych komiksów i sobie porównaj. PIERWSZYCH.

ocenił(a) film na 6
LeeHarveyOswald1986

Z tymi starymi nosami muszę przyznać że żółwie wyglądały bardziej sympatycznie. W tym nowym wyglądzie właśnie te nowe nosy mogą odstraszać, szczególnie młode osoby. Reszta jest dla mnie ok.

http://www.movieweb.com/news/new-teenage-mutant-ninja-turtles-get-a-classic-make over

Na tym fajnym porównaniu, wolę powrót do pierwotnej wersji. Czyli opcja nr 1 i stare nosy . Ciężko będzie się przyzwyczaić do tych nowych... :/

LeeHarveyOswald1986

Wyglądają tak jak gdyby quantic dream zrobiło kolejną odsłonę resident evil na ps3.

LeeHarveyOswald1986

Ja jakoś nie jestem przekonana do nosów żółwi.

LeeHarveyOswald1986

upadł mój mit z dzieciństwa, do tej pory miałam ich za przystojniaków :D

ocenił(a) film na 1
LeeHarveyOswald1986

Wygląd April O'Neil też!

LeeHarveyOswald1986

Moim zdaniem te nowe TMNT wyglądają jak napakowane łyse bezmyślne debilowate mutanty , które umią tylko napierdalać w rytm dubstepu
a jak widze pysk jednego z tych żółwi mam ochote w niego P.S.Z.Y.P.I.E.R.D.O.L.I.Ć

LeeHarveyOswald1986

Po trailerze widzę, że żółwie chyba utracą w tym filmie swoją miodność lat 90. Przestaną być zabawnymi niezdarnymi żółwiami a staną się mikro terminatorami, którym niestraszne są skoki na ziemię z 10 piętra i walki rodem z tranformerów. Szkoda, że ucieka nam ta prawdziwość kina akcji, ta iluzja, że akcja filmowa moze zdarzyć się naprawdę. Teraz niestety bohater przyjmuje na klatę 100 pędzących rakiet odrzutowych i nawet nie piśnie z bólu. Czy do takiego kiczu to wszystko zmierza?

ocenił(a) film na 6
LeeHarveyOswald1986

Mi nie przeszkadzał ich wygląd, ale za to Shredder to już przesada - jakiś transformers wyszedł.

ocenił(a) film na 7
LeeHarveyOswald1986

Czepcie się nie podając argumentów. Właśnie wręcz przeciwnie - bardzo ciekawy mają wygląd, nadający każdemu z nich oryginalnego charakteru. Szczególnie podoba mi się Mike bo mi jego gęba przypomina Ivara bez kości. :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones